Kdo je to?
Kdo je Barbora Tobolová? Životopis Barbora Tobolová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Barbora Tobolová

Kdo je Barbora Tobolová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Pro diváky České televize zřejmě není cizí jméno Mgr. Barbory Tobolové, kde působí jako redaktorka počasí – meteoroložka. K získání titulu musela vystudovat MFF UK v Bratislavě. Současně si pořídila i trenérskou licenci ll. třídy. Studium ukončila v roce 1998. Ještě v témže roce nastoupila jako meteorolog Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v Praze. Tam působila dva roky. Současné s tím se zabývala s přestávkami extérním členstvím redakce Počasí ČT, kde ji můžeme vídat do dnes.
Barbora Tobolová je původem ze Slovenska. Díky svému sportovnímu zapálení, a hlavně nadání je známá především z plaveckých závodů jako trenérka. Postupně trénovala v PO Frýdek Místek, KPS Ostrava, a dokonce se pustila do trénování triatlonistů v Čadci. Za svůj největší úspěch považuje každou vybojovanou účast na jakýchkoliv mistrovských soutěžích.
Sama se za mlada věnovala závodnímu plavání v Banské Štiavnici. Dlouhá léta se aktivně věnovala volejbalu a také kondičnímu běhu spojenému s cyklistikou. Ráda si také vyšlápne na dlouhé turistické výšlapy především v horách, a to za každého počasí.
Barbora je také velkou kritičkou Českého hydrometeorologického ústavu. Proti jejím postupům a celkové činnosti se hodně kriticky vymezila v roce 2022 pro časopis Reflex, a to ve spojení s tornády, která postihla jižní Moravu.Kdo je Barbora Tobolová? Životopis Barbora Tobolová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Barbora Tobolová

Národnost: československá
Datum narození: 27.11.1974

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Barbora Tobolová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Životní prostředí? Pamatujete si definici pojmu Smysl života? Rozumíte pojmu Monetární politika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tortilla?

Klíčová slova: národnost, Barbora Tobolová, kdo je Barbora Tobolová?, vysvětlení, kdy se narodila Barbora Tobolová?, životopis, novináři, popis, datum narození, lexikon, novináři, wiki, osobnost, život, zajímavosti, biografie

Pojem Barbora Tobolová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Barbora Tobolová

Zkusit najít termín Barbora Tobolová na Google.cz

Vyhledat výraz Barbora Tobolová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Barbora Tobolová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Barbora Tobolová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Barbora Tobolová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Tobolová například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Tobolová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Barbora Tobolová? Kdy se narodila Barbora Tobolová? Barbora Tobolová se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, publicista, barbora Tobolová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Barbora Tobolová např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Tobolová i v jiné kategorii než je novináři.