Kdo je to?
Kdo je Barbora Tobolová? Životopis Barbora Tobolová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Barbora Tobolová?

Kdo je Barbora Tobolová? Životopis, informace, biografie, novináři

Pro diváky České televize zřejmě není cizí jméno Mgr. Barbory Tobolové, kde působí jako redaktorka počasí – meteoroložka. K získání titulu musela vystudovat MFF UK v Bratislavě. Současně si pořídila i trenérskou licenci ll. třídy. Studium ukončila v roce 1998. Ještě v témže roce nastoupila jako meteorolog Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v Praze. Tam působila dva roky. Současné s tím se zabývala s přestávkami extérním členstvím redakce Počasí ČT, kde ji můžeme vídat do dnes.
Barbora Tobolová je původem ze Slovenska. Díky svému sportovnímu zapálení, a hlavně nadání je známá především z plaveckých závodů jako trenérka. Postupně trénovala v PO Frýdek Místek, KPS Ostrava, a dokonce se pustila do trénování triatlonistů v Čadci. Za svůj největší úspěch považuje každou vybojovanou účast na jakýchkoliv mistrovských soutěžích.
Sama se za mlada věnovala závodnímu plavání v Banské Štiavnici. Dlouhá léta se aktivně věnovala volejbalu a také kondičnímu běhu spojenému s cyklistikou. Ráda si také vyšlápne na dlouhé turistické výšlapy především v horách, a to za každého počasí.
Barbora je také velkou kritičkou Českého hydrometeorologického ústavu. Proti jejím postupům a celkové činnosti se hodně kriticky vymezila v roce 2022 pro časopis Reflex, a to ve spojení s tornády, která postihla jižní Moravu.Kdo je Barbora Tobolová? Životopis Barbora Tobolová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Barbora Tobolová

Národnost: československá
Datum narození: 27.11.1974

Líbí se stručný životopis s osobou Barbora Tobolová? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Horská turistika? Víte co je Basejump? Rozumíte pojmu RSS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Speciální pedagogika?

Klíčová slova: životopis, datum narození, wikipedie, novináři, zajímavosti, popis, novináři, osobnost, vysvětlení, Barbora Tobolová, kdo je Barbora Tobolová?, osobnosti, národnost, lexikon, život, kdy se narodila Barbora Tobolová?

Pojem Barbora Tobolová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Barbora Tobolová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Barbora Tobolová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Barbora Tobolová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Barbora Tobolová ve Wikislovníku

Najít termín Barbora Tobolová na Google.cz

Najít termín Barbora Tobolová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Tobolová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Tobolová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbora Tobolová? Kdy se narodila Barbora Tobolová? Barbora Tobolová je v sekci Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Barbora Tobolová kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Tobolová i v jiné kategorii než je novináři.