Kdo je to?
Kdo je Antonín Barák? Životopis Antonín Barák, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Antonín Barák?

Kdo je Antonín Barák? Životopis, informace, biografie, sport

Antonín Barák je český profesionální fotbalový reprezentant a záložník hrající od roku 2017 za italský prvoligový klub Udinese Calcio. Barák se narodil v Příbrami, kde se od mala věnoval fotbalu. V místním klubu 1. FK Příbram (hrající českou nejvyšší fotbalovou soutěž) se propracoval mládežnickými kategoriemi až do A-týmu, kde debutoval v 18 letech v sezóně 2012/2013. Další sezónu odehrál v Příbrami (2013/14) a v následující sezóně (2014/15) odešel na roční hostování do druholigového klubu FC Graffin Vlašim. Když se vrátil do Příbrami, začal se více prosazovat. Po podzimní části sezóny (2015/16) přestoupil do prvoligového klubu SK Slavia Praha, kde podepsal smlouvu na tři a půl roku.
Antonín Barák odehrál ve Slavii celkem sezónu a půl. V sezóně 2016/17 slavil se Slavii ligový titul.
Po úspěšné sezóně Barák přestoupil do italského prvoligového klubu Udinese Calcio. Po dvou a půl sezónách odešel na půlroční hostování do dalšího italského klubu US Lecce (sezóna 2019/20). Hned v prvním zápase vstřelil branku. Po půl roce se vrátil do Udinese, ale hned na to odešel na hostování do italského klubu FC Hellas Verona.
Za reprezentaci hrál Antonín Barák již v kategoriích U19 a U20. V kategorii U21 odehrál první zápas v roce 2015. O rok později si Barák poprvé zahrál v reprezentačním A-týmu proti Dánsku (přípravný zápas) roku 2016, během kterého vstřelil také první reprezentační branku. Bylo mu necelých 22 let. Barák se účastnil Evropského šampionátu 2020 (hráno v roce 2021), kde se s týmem dostal do čtvrtfinále. Česká reprezentace nestačila na výběr Dánska.Kdo je Antonín Barák? Životopis Antonín Barák, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Antonín Barák

Národnost: česká
Datum narození: 3. 12. 1994
Místo narození: Příbram, Česká republika

Popis osobnosti Antonín Barák můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jehelec? Víte co je Kustovnice? Znáte pojem Ruptura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alma mater?

Klíčová slova: datum narození, sport, národnost, narození, životopis, zajímavosti, sport, Antonín Barák, kdo je Antonín Barák?, informace, biografie, vysvětlení, lexikon, osobnosti, osobnost, wikipedie

Pojem Antonín Barák je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Antonín Barák ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Antonín Barák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Antonín Barák na Google obrázcích

Hledat slovo Antonín Barák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Antonín Barák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Barák například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Antonín Barák?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Antonín Barák? Kdy se narodil Antonín Barák? Kde se narodil Antonín Barák? Antonín Barák je v kategorii Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Antonín Barák dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Barák i v jiné kategorii než je sport.