Kdo je to?
Kdo je Antonín Barák? Životopis Antonín Barák, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Antonín Barák?

Kdo je Antonín Barák? Životopis, informace, biografie, sport

Antonín Barák je český profesionální fotbalový reprezentant a záložník hrající od roku 2017 za italský prvoligový klub Udinese Calcio. Barák se narodil v Příbrami, kde se od mala věnoval fotbalu. V místním klubu 1. FK Příbram (hrající českou nejvyšší fotbalovou soutěž) se propracoval mládežnickými kategoriemi až do A-týmu, kde debutoval v 18 letech v sezóně 2012/2013. Další sezónu odehrál v Příbrami (2013/14) a v následující sezóně (2014/15) odešel na roční hostování do druholigového klubu FC Graffin Vlašim. Když se vrátil do Příbrami, začal se více prosazovat. Po podzimní části sezóny (2015/16) přestoupil do prvoligového klubu SK Slavia Praha, kde podepsal smlouvu na tři a půl roku.
Antonín Barák odehrál ve Slavii celkem sezónu a půl. V sezóně 2016/17 slavil se Slavii ligový titul.
Po úspěšné sezóně Barák přestoupil do italského prvoligového klubu Udinese Calcio. Po dvou a půl sezónách odešel na půlroční hostování do dalšího italského klubu US Lecce (sezóna 2019/20). Hned v prvním zápase vstřelil branku. Po půl roce se vrátil do Udinese, ale hned na to odešel na hostování do italského klubu FC Hellas Verona.
Za reprezentaci hrál Antonín Barák již v kategoriích U19 a U20. V kategorii U21 odehrál první zápas v roce 2015. O rok později si Barák poprvé zahrál v reprezentačním A-týmu proti Dánsku (přípravný zápas) roku 2016, během kterého vstřelil také první reprezentační branku. Bylo mu necelých 22 let. Barák se účastnil Evropského šampionátu 2020 (hráno v roce 2021), kde se s týmem dostal do čtvrtfinále. Česká reprezentace nestačila na výběr Dánska.Kdo je Antonín Barák? Životopis Antonín Barák, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Antonín Barák

Národnost: česká
Datum narození: 3. 12. 1994
Místo narození: Příbram, Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Antonín Barák? Potom se podělte s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jehelec? Vzpomenete si na definici slova Ablace? Znáte pojem Glaukom? Vzpomněli byste si na význam slova Outdoor?

Klíčová slova: wikipedie, sport, zajímavosti, osobnosti, lexikon, kdo je Antonín Barák?, kde se narodil Antonín Barák?, osobnost, život, životopis, wiki, Antonín Barák, sport, biografie, místo narození, narození

Pojem Antonín Barák je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Antonín Barák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Antonín Barák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Antonín Barák ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Antonín Barák ve Wikislovníku

Vyhledat termín Antonín Barák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Barák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Antonín Barák?

Právě jste zjistili Kdo je to Antonín Barák? Kdy se narodil Antonín Barák? Kde se narodil Antonín Barák? Antonín Barák patří do sekce Sport

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Antonín Barák kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Barák i v jiné kategorii než je sport.