Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardinál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardinál? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kardinál?

Co znamená a jaký je význam slova Kardinál?

Kardinál je druhá nejvyšší funkce (po papeži), jaké lze v katolické církvi dosáhnout. Kardinálové jsou jmenováni papežem a mají jako jediní právo (a povinnost) volit nového papeže. V takovém případě se sbor kardinálů sejde v Sixtinské kapli při takzvaném konkláve (pojem je blíže vysvětlen u hesla "papež"). Kardinálové jsou poradním sborem papeže.Kdo je to, byl Kardinál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardinál? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Kardinál? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Předdůchod? Vzpomenete si na definici slova Džambulka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzioterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Enzym?

Klíčová slova: původ slova, popis, kdo je Kardinál?, křesťanství, wiki, slovo, pojem, popis, informace, co znamená, etymologie, synonymum, termín, význam, přesný výraz, formulace

Pojem Kardinál je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Kardinál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Kardinál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kardinál ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kardinál ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardinál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kardinál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kardinál? Kdo to byl Kardinál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardinál? Definice pojmu Kardinál je v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.