Kdo je to?
Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Kdo je to Šochet?

Co znamená a jaký je význam slova Šochet?

Šochet je hebrejský název pro řezníka. Jedná se o židovského řezníka, který provádí košer porážení zvířat určených pro kuchyňskou úpravu. Jedná se o různé druhy drůbeže a savců. Porážka podle košer zásad je náročná a její pravidla jsou složitá, takže povinností šocheta je úspěšně projít kurzem a po jeho absolvování složit zkoušku. Podmínkou pro výkon práce šocheta je i to, že musí být praktikujícím židem.Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Definici slova Šochet můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Softshell? Vzpomněli byste si na význam slova Krokant? Znáte pojem Úniková hra? Znáte definici termínu Zádušní mše?

Klíčová slova: popis, synonymum, odborný výraz, slovo, etymologie, přesný význam, wiki, termín, popis, náboženství, vysvětlení, co znamená, kdo to je, přesný výraz, definice, pojem

Pojem Šochet je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Šochet lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Šochet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Šochet ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Šochet ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Šochet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šochet například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Šochet, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šochet? Kdo to byl Šochet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šochet? Definice pojmu Šochet se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Šochet i v jiné sekci než v náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.