Kdo je to?
Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Kdo je to Šochet?

Co znamená a jaký je význam slova Šochet?

Šochet je hebrejský název pro řezníka. Jedná se o židovského řezníka, který provádí košer porážení zvířat určených pro kuchyňskou úpravu. Jedná se o různé druhy drůbeže a savců. Porážka podle košer zásad je náročná a její pravidla jsou složitá, takže povinností šocheta je úspěšně projít kurzem a po jeho absolvování složit zkoušku. Podmínkou pro výkon práce šocheta je i to, že musí být praktikujícím židem.Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Šochet? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Softshell? Vzpomněli byste si co znamená slovo Řapík? Znáte pojem Úniková hra? Víte co je Akciová společnost?

Klíčová slova: popis, definice, kdo je Šochet?, popis, Šochet, lexikon, přesný výraz, heslo, termín, odborný výraz, kdo to je, co je to Šochet?, náboženství, pojem, informace, původ slova

Pojem Šochet je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Šochet ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Šochet na Google.cz

Hledat pojem Šochet ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šochet ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šochet například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Šochet? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šochet? Kdo to byl Šochet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šochet? Definice pojmu Šochet je v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.