Kdo je to?
Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Kdo je to Šochet?

Co znamená a jaký je význam slova Šochet?

Šochet je hebrejský název pro řezníka. Jedná se o židovského řezníka, který provádí košer porážení zvířat určených pro kuchyňskou úpravu. Jedná se o různé druhy drůbeže a savců. Porážka podle košer zásad je náročná a její pravidla jsou složitá, takže povinností šocheta je úspěšně projít kurzem a po jeho absolvování složit zkoušku. Podmínkou pro výkon práce šocheta je i to, že musí být praktikujícím židem.Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Tento text (Šochet) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SPU? Pamatujete si definici pojmu Valorizace? Znáte pojem Lufa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reddit?

Klíčová slova: náboženství, Šochet, přesný výraz, informace, definice, význam slova, přesný význam, význam pojmu, význam, synonymum, etymologie, kdo to je, lexikon, formulace, původ slova, kdo je Šochet?

Pojem Šochet je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Šochet

Najít pojem Šochet ve vyhledávači Qwant

Najít termín Šochet ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Šochet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Šochet ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šochet například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Šochet, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šochet? Kdo to byl Šochet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šochet? Definice pojmu Šochet je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.