Kdo je to?
Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Kdo je to Šochet?

Co znamená a jaký je význam slova Šochet?

Šochet je hebrejský název pro řezníka. Jedná se o židovského řezníka, který provádí košer porážení zvířat určených pro kuchyňskou úpravu. Jedná se o různé druhy drůbeže a savců. Porážka podle košer zásad je náročná a její pravidla jsou složitá, takže povinností šocheta je úspěšně projít kurzem a po jeho absolvování složit zkoušku. Podmínkou pro výkon práce šocheta je i to, že musí být praktikujícím židem.Kdo je to, byl Šochet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šochet? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šochet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SPU? Rozumíte pojmu Antonymum? Znáte pojem Lufa? Znáte pojem Armagedon?

Klíčová slova: termín, co je to Šochet?, formulace, přesný význam, pojem, kdo to je, přesný výraz, popis, informace, etymologie, wiki, odborný výraz, popis, slovo, význam, význam slova

Pojem Šochet je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Šochet doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šochet ve Wikimedia Commons

Najít heslo Šochet ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Šochet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Šochet na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šochet například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Šochet? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šochet? Kdo to byl Šochet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šochet? Definice pojmu Šochet se nachází v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.