Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Kdo je to Samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Samoživitelka?

Samoživitelka je matka, která sama pečuje o nezletilé dítě. Může se jednat o svobodnou matku, vdovu nebo rozvedenou ženu. V případě, že má nízký a nedostačující příjem, může samoživitelka čerpat určité sociální dávky.Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Samoživitelka? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Libido? Pamatujete si definici pojmu Flattr? Znáte definici termínu Černý kořen? Vzpomněli byste si co znamená slovo NIMBY?

Klíčová slova: etymologie, různé, definice, původ slova, co znamená, formulace, kdo to je, informace, kdo je Samoživitelka?, popis, popis, význam pojmu, přesný význam, co je to Samoživitelka?, termín, slovo

Pojem Samoživitelka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Samoživitelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Samoživitelka ve Wikipedii

Hledat slovo Samoživitelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoživitelka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoživitelka například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Samoživitelka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Samoživitelka? Kdo to byl Samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoživitelka? Definice pojmu Samoživitelka je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.