Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Kdo je to Samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Samoživitelka?

Samoživitelka je matka, která sama pečuje o nezletilé dítě. Může se jednat o svobodnou matku, vdovu nebo rozvedenou ženu. V případě, že má nízký a nedostačující příjem, může samoživitelka čerpat určité sociální dávky.Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Tento text (Samoživitelka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Libido? Rozumíte pojmu Souhláska? Znáte definici termínu Fibroskopie? Znáte pojem Státní pohřeb?

Klíčová slova: popis, definice, informace, kdo to je, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, původ slova, formulace, kdo je Samoživitelka?, synonymum, termín, různé, co je to Samoživitelka?, význam pojmu, slovo

Pojem Samoživitelka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Samoživitelka na Youtube

Hledat heslo Samoživitelka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Samoživitelka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoživitelka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoživitelka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Samoživitelka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Samoživitelka? Kdo to byl Samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoživitelka? Definice pojmu Samoživitelka je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.