Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Kdo je to Samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Samoživitelka?

Samoživitelka je matka, která sama pečuje o nezletilé dítě. Může se jednat o svobodnou matku, vdovu nebo rozvedenou ženu. V případě, že má nízký a nedostačující příjem, může samoživitelka čerpat určité sociální dávky.Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Definici slova Samoživitelka můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Libido? Vzpomenete si na definici slova Sniffing? Znáte definici termínu Černý kořen? Vzpomněli byste si na význam slova MeToo?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, co je to Samoživitelka?, kdo to je, informace, definice, wiki, popis, pojem, Samoživitelka, lexikon, kdo je Samoživitelka?, přesný výraz, termín, přesný význam, synonymum

Pojem Samoživitelka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Samoživitelka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Samoživitelka ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Samoživitelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Samoživitelka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoživitelka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Samoživitelka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Samoživitelka? Kdo to byl Samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoživitelka? Definice pojmu Samoživitelka se nachází v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Samoživitelka i v jiné kategorii než v různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.