Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Kdo je to Samoživitelka?

Co znamená a jaký je význam slova Samoživitelka?

Samoživitelka je matka, která sama pečuje o nezletilé dítě. Může se jednat o svobodnou matku, vdovu nebo rozvedenou ženu. V případě, že má nízký a nedostačující příjem, může samoživitelka čerpat určité sociální dávky jako například příspěvky na bydlení, na děti, pro osoby v hmotné nouzi a podobně. Jejich situace nebývá jednoduchá, protože jsou častěji ohroženy chudobou, pokud by došlo k výpadku příjmů kvůli ztrátě zaměstnání. Chybí zde druhý příjem partnera či manžela. Samoživitelky jsou někdy společností vnímány negativně, podobně jako v dřívějších dobách svobodné matky. Bývá jim dáváno za "vinu", že jim byly při rozvodu svěřeny děti do péče, ačkoliv nemají dostatek finančních prostředků a podobně. Mnohé samoživitelky řeší vleklé spory s otcem dítěte, který neplatí výživné. Stát sice vyplácí zálohované výživné, které následně po neplatičích vymáhá, ale tato částka nenahradí ve všech případech chybějící finance. Proto existuje řada neziskových a charitativních organizací, na něž se samoživitelky mohou v nouzi obrátit, poskytujících např. potřebné materiální vybavení pro děti a do domácnosti. V době koronavirové krize patří samoživitelky k nejpostiženějším skupinám společnosti.Kdo je to, byl Samoživitelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoživitelka? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Samoživitelka s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Libido? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lustrační osvědčení? Znáte definici termínu Fibroskopie? Víte co je Kyselo?

Klíčová slova: wiki, etymologie, kdo to je, synonymum, informace, vysvětlení, termín, slovo, kdo je Samoživitelka?, popis, přesný význam, odborný výraz, co je to Samoživitelka?, Samoživitelka, přesný výraz, pojem

Pojem Samoživitelka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Samoživitelka v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoživitelka ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Samoživitelka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Samoživitelka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Samoživitelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoživitelka například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Samoživitelka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Samoživitelka? Kdo to byl Samoživitelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoživitelka? Definice pojmu Samoživitelka patří do sekce různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Samoživitelka i v jiných kategoriích (než různé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.