Kdo je to?
Kdo je to Riccardo Fogli? Životopis Riccardo Fogli, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Riccardo Fogli?

Kdo je to Riccardo Fogli? Stručný životopis

Riccardo Fogli je populární italský zpěvák. Hudbě se věnoval již od dětství, hrál na basovou kytaru. Začal jako zpěvák skupiny Pú, později se vydal na sólovou dráhu. Úspěšné bylo již jeho první album Ciao amore, populárním se stalo i album Riccardo Fogli a píseň Mondo. Jeho největšími úspěchy byly písně Malinconia a Storie di tutti i giorni.
Velmi oblíbený byl Riccardo Fogli v SSSR, Japonsku a západoevropských zemích.Kdo je to Riccardo Fogli? Životopis Riccardo Fogli, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Riccardo Fogli

Národnost: Itálie
Datum narození: 21. října 1947
Místo narození: Pontedera

Tento text (Riccardo Fogli) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Viskozita? Pamatujete si definici pojmu Limita? Znáte definici termínu Subsumpce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jilm?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, popis, definice, termín, synonymum, kdo je Riccardo Fogli?, etymologie, hudba, informace, význam pojmu, popis, slovo, vysvětlení, Riccardo Fogli, co znamená

Pojem Riccardo Fogli je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Riccardo Fogli ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Riccardo Fogli ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Riccardo Fogli ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Riccardo Fogli ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Riccardo Fogli například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Riccardo Fogli? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Riccardo Fogli? Kdo to byl Riccardo Fogli? Kdy se narodil Riccardo Fogli? Kde se narodil Riccardo Fogli? Riccardo Fogli je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Riccardo Fogli kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Riccardo Fogli i v jiné kategorii než je hudba.