Kdo je to?
Kdo je to Prospektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prospektor? Lidé, profese

Kdo je to Prospektor?

Jaký je význam slova Prospektor? Co to znamená?

Prospektor je člověk, který hledá zlato či jiné vzácné kovy. Termín se používal i v minulosti pro hledače drahých kovů, dnes jím můžeme označit například geology, kteří zkoumají místa vhodná pro těžbu.
Prospekce znamená vyhledávání a průzkum ložisek nerostů, ale může jít i o jiný průzkum - viz například archeologická prospekce.
Termín je rozšířený v mnoho jazycích, nicméně v češtině se nevyskytuje příliš často.Kdo je to Prospektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prospektor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Prospektor? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo ISO? Vzpomenete si na definici slova NGO? Víte, co je to Ban? Vzpomněli byste si na význam slova Hemofilie?

Klíčová slova: původ slova, wiki, definice, etymologie, synonymum, co znamená, pojem, formulace, popis, význam slova, profese, termín, význam, vysvětlení, lexikon, profese

Pojem Prospektor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Prospektor zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Prospektor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Prospektor ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Prospektor ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Prospektor na Youtube

Zkusit najít pojem Prospektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prospektor například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Prospektor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Prospektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prospektor? Definice pojmu Prospektor je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat pojem, text, definici, řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Prospektor v jiné sekci než profese.