Kdo je to?
Kdo je to, byl Bookmaker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bookmaker? Lidé, profese

Kdo je to Bookmaker?

Co znamená a jaký je význam slova Bookmaker?

Bookmaker je majitel sázkové kanceláře, osoba, která vypisuje kurzy a přijímá sázky. Sázet lze prakticky na cokoliv, mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří sázení na výsledky sportovních utkání nebo na výsledky dostihů. Sázet je možné buď přímo v sázkové kanceláři, nebo on-line na internetu. Internetové sázení zažívá v poslední době boom.Kdo je to, byl Bookmaker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bookmaker? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Bookmaker? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zdraví? Víte co je Forex? Vzpomněli byste si co znamená slovo BOZP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tinktura?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, přesný význam, etymologie, wiki, profese, význam pojmu, formulace, pojem, význam, informace, kdo to je, vysvětlení, popis, popis, synonymum

Pojem Bookmaker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bookmaker doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Bookmaker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Bookmaker na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bookmaker ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bookmaker na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bookmaker například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Bookmaker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bookmaker? Kdo to byl Bookmaker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bookmaker? Definice pojmu Bookmaker se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bookmaker i v jiné sekci než v profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?