Kdo je to?
Kdo je to, byl Bookmaker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bookmaker? Lidé, profese

Kdo je to Bookmaker?

Co znamená a jaký je význam slova Bookmaker?

Bookmaker je majitel sázkové kanceláře, osoba, která vypisuje kurzy a přijímá sázky. Sázet lze prakticky na cokoliv, mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří sázení na výsledky sportovních utkání nebo na výsledky dostihů. Sázet je možné buď přímo v sázkové kanceláři, nebo on-line na internetu. Internetové sázení zažívá v poslední době boom.Kdo je to, byl Bookmaker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bookmaker? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Bookmaker? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zdraví? Vzpomněli byste si co označuje výraz Grafická karta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bungalov? Znáte termín Prevenar 13?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, informace, lexikon, původ slova, etymologie, profese, kdo to je, přesný výraz, význam, heslo, termín, co je to Bookmaker?, pojem, popis, význam slova

Pojem Bookmaker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Bookmaker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Bookmaker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Bookmaker na Google.cz

Najít výraz Bookmaker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bookmaker například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Bookmaker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bookmaker? Kdo to byl Bookmaker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bookmaker? Definice pojmu Bookmaker je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Bookmaker i v jiné kategorii než v profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?