Kdo je to?
Kdo je Šárka Grossová? Životopis Šárka Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Šárka Grossová?

Kdo je Šárka Grossová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Šárka Grossová je manželka zesnulého expředsedy vlády Stanislava Grosse a podnikatelka. Pracovala jako učitelka v mateřské školce, později jako servírka a zástupkyně vedoucího v parlamentní restauraci PS. Po navázání vztahu se Stanislavem Grossem začala samostatně podnikat s výrobky firmy Amway a zajišťovala sponzory pro hudební agenturu GOJA. Poté, co se provdala za Stanislava Grosse, dostala se několikrát do střetu zájmů. Stanislav Gross byl v té době ministrem vnitra ČR a podílel se na privatizačních rozhodnutích.
Při své činnosti se seznámila s podnikatelkou Barkovou, která se stala jedním z důvodů pro konec politické činnosti Stanislava Grosse. Šárka Grossová skoupila několik lukrativních nemovitostí v ČR i v cizině a v této oblasti nadále podniká.Kdo je Šárka Grossová? Životopis Šárka Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Šárka Grossová

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1969
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Šárka Grossová sdílet se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Retenční nádrž? Vzpomněli byste si na význam slova Sublimace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Habilitace? Znáte definici termínu Kreatin?

Klíčová slova: wikipedie, kdy se narodila Šárka Grossová?, kdo je Šárka Grossová?, Šárka Grossová, Šárka Grossová, narození, osobnost, životopis, biografie, informace, osobnosti, popis, datum narození, život, vysvětlení, národnost

Pojem Šárka Grossová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Šárka Grossová na Google.cz

Hledat termín Šárka Grossová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Šárka Grossová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Šárka Grossová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Šárka Grossová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Grossová například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Šárka Grossová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Šárka Grossová? Kdy se narodila Šárka Grossová? Kde se narodila Šárka Grossová? Šárka Grossová patří do sekce Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Šárka Grossová dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šárka Grossová i v jiné kategorii než je podnikání.