Kdo je to?
Kdo je Šárka Grossová? Životopis Šárka Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Šárka Grossová

Kdo je Šárka Grossová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Šárka Grossová je manželka zesnulého expředsedy vlády Stanislava Grosse a podnikatelka. Pracovala jako učitelka v mateřské školce, později jako servírka a zástupkyně vedoucího v parlamentní restauraci PS. Po navázání vztahu se Stanislavem Grossem začala samostatně podnikat s výrobky firmy Amway a zajišťovala sponzory pro hudební agenturu GOJA. Poté, co se provdala za Stanislava Grosse, dostala se několikrát do střetu zájmů. Stanislav Gross byl v té době ministrem vnitra ČR a podílel se na privatizačních rozhodnutích.
Při své činnosti se seznámila s podnikatelkou Barkovou, která se stala jedním z důvodů pro konec politické činnosti Stanislava Grosse. Šárka Grossová skoupila několik lukrativních nemovitostí v ČR i v cizině a v této oblasti nadále podniká.Kdo je Šárka Grossová? Životopis Šárka Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Šárka Grossová

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1969
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Šárka Grossová? Potom se podělte s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Honorář? Víte co je Nádvoří? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stalinismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nový zákon?

Klíčová slova: kdo je Šárka Grossová?, podnikání, wiki, narození, Šárka Grossová, podnikání, zajímavosti, Šárka Grossová, životopis, osobnost, biografie, místo narození, datum narození, život, vysvětlení, osobnosti

Pojem Šárka Grossová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Šárka Grossová v dalších zdrojích

Najít výraz Šárka Grossová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Šárka Grossová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Šárka Grossová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Šárka Grossová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šárka Grossová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Grossová například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Šárka Grossová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Šárka Grossová? Kdy se narodila Šárka Grossová? Kde se narodila Šárka Grossová? Šárka Grossová patří do sekce Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Šárka Grossová např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šárka Grossová i v jiné kategorii než je podnikání.