Kdo je to?
Kdo je Šárka Grossová? Životopis Šárka Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Šárka Grossová?

Kdo je Šárka Grossová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Šárka Grossová je manželka zesnulého expředsedy vlády Stanislava Grosse a podnikatelka. Pracovala jako učitelka v mateřské školce, později jako servírka a zástupkyně vedoucího v parlamentní restauraci PS. Po navázání vztahu se Stanislavem Grossem začala samostatně podnikat s výrobky firmy Amway a zajišťovala sponzory pro hudební agenturu GOJA. Poté, co se provdala za Stanislava Grosse, dostala se několikrát do střetu zájmů. Stanislav Gross byl v té době ministrem vnitra ČR a podílel se na privatizačních rozhodnutích.
Při své činnosti se seznámila s podnikatelkou Barkovou, která se stala jedním z důvodů pro konec politické činnosti Stanislava Grosse. Šárka Grossová skoupila několik lukrativních nemovitostí v ČR i v cizině a v této oblasti nadále podniká.Kdo je Šárka Grossová? Životopis Šárka Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Šárka Grossová

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1969
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Šárka Grossová? s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Retenční nádrž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvetoucí čaj? Vzpomněli byste si co označuje výraz EBITDA? Víte co je Vernisáž?

Klíčová slova: místo narození, osobnosti, osobnost, kdo je Šárka Grossová?, vysvětlení, informace, wiki, životopis, lexikon, Šárka Grossová, zajímavosti, kdy se narodila Šárka Grossová?, podnikání, Šárka Grossová, narození, národnost

Pojem Šárka Grossová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Šárka Grossová v následujících vyhledávačích

Najít heslo Šárka Grossová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Šárka Grossová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Šárka Grossová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Šárka Grossová ve Wikislovníku

Najít výraz Šárka Grossová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Grossová například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Šárka Grossová

Právě nyní již víte Kdo je to Šárka Grossová? Kdy se narodila Šárka Grossová? Kde se narodila Šárka Grossová? Šárka Grossová je v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Šárka Grossová např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šárka Grossová i v jiné kategorii než je podnikání.