Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Makléř? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Šikana? Pamatujete si definici pojmu Bubble tea? Pamatujete si definici pojmu Keramika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Biftek?

Klíčová slova: co je to Makléř?, popis, heslo, synonymum, původ slova, Makléř, odborný výraz, přesný význam, pojem, popis, přesný výraz, termín, profese, význam, vysvětlení, co znamená

Pojem Makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Makléř

Vyhledat heslo Makléř ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Makléř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Makléř ve Wikipedii

Vyhledat termín Makléř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Makléř například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Makléř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.