Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Makléř? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Šikana? Vzpomněli byste si na význam slova Synergie? Pamatujete si definici pojmu Keramika? Znáte definici termínu Restrikce?

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam slova, přesný výraz, profese, termín, heslo, co znamená, popis, popis, etymologie, definice, význam, lexikon, wiki, odborný výraz

Pojem Makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Makléř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Makléř ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Makléř ve Wikipedii

Hledat termín Makléř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Makléř například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Makléř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Makléř v jiné sekci než profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.