Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Makléř? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Stát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Micelární voda? Pamatujete si definici pojmu Krédo? Víte co je Štukování?

Klíčová slova: význam slova, Makléř, definice, co je to Makléř?, slovo, termín, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, význam, pojem, původ slova, etymologie, informace, odborný výraz, lexikon

Pojem Makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Makléř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Makléř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Makléř na Google.cz

Hledat videa s názvem Makléř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Makléř například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Makléř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.