Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Makléř s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Stát? Rozumíte pojmu Tradice? Pamatujete si definici pojmu Krédo? Znáte pojem Flegmóna?

Klíčová slova: profese, termín, původ slova, význam slova, co znamená, heslo, lexikon, vysvětlení, wiki, slovo, etymologie, přesný výraz, kdo to je, význam, co je to Makléř?, formulace

Pojem Makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Makléř na Google.cz

Vyhledat pojem Makléř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Makléř ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Makléř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Makléř například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Makléř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Makléř hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.