Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Makléř sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Šikana? Rozumíte pojmu Kondiční cvičení? Pamatujete si definici pojmu Keramika? Znáte pojem Ytong?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, formulace, původ slova, profese, význam pojmu, definice, synonymum, kdo je Makléř?, heslo, termín, informace, význam, co znamená, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Makléř

Hledejte bez špehování slovo Makléř ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Makléř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Makléř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Makléř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Makléř například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Makléř, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.