Kdo je to?
Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Kdo je to Makléř?

Jaký je význam slova Makléř? Co to znamená?

Makléř nebo také broker je zprostředkovatel obchodů s cennými papíry, který tuto činnost provádí na burze. K tomu musí mít platnou licenci, v České republice tuto licenci uděluje Česká národní banka. Slovo makléř se používá také v souvislosti s nemovitostmi, kdy se obchodník s nimi nazývá realitní makléř.Kdo je to, byl Makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Makléř? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Makléř sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Stalking? Znáte pojem Apple ID? Pamatujete si definici pojmu Valorizace? Vzpomenete si na definici slova Udržitelný rozvoj?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, etymologie, co je to Makléř?, lexikon, formulace, termín, kdo to je, co znamená, slovo, pojem, význam slova, definice, informace, původ slova, přesný výraz

Pojem Makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Makléř v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Makléř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Makléř ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Makléř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Makléř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Makléř například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Makléř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Makléř? Kdo to byl Makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Makléř? Definice pojmu Makléř se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Makléř i v jiné kategorii než je sekce profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.