Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvalitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvalitář? Lidé, profese

Kdo je to Kvalitář?

Co znamená a jaký je význam slova Kvalitář?

Kvalitář je odborník, který ve firmě nebo v podniku zodpovídá za dodržení technologických i pracovních postupů. Toto dodržování také kontroluje. Zjišťuje i kvalitu produktů na výstupu, a pokud by byly zjištěny nedostatky, podílí se na zjištění příčin chybovosti. Kvalitář se zaměřuje na výrobu, konkrétně na zvyšování jakosti výrobků. Kromě toho vyhodnocuje počet nekvalitních výrobků.
Předmětem jím prováděných kontrol je i dodržení systému řízení jakosti výroby. Zodpovídá také za interní audit a školení zaměstnanců v otázkách kontroly kvality.Kdo je to, byl Kvalitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvalitář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Kvalitář? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tinktura? Znáte termín Hybridní pohon? Vzpomněli byste si na význam slova Erytrocyty? Víte, co je to Elektronická evidence tržeb?

Klíčová slova: význam, definice, co je to Kvalitář?, přesný význam, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, heslo, původ slova, Kvalitář, co znamená, popis, profese, slovo, význam slova, odborný výraz

Pojem Kvalitář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Kvalitář na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvalitář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Kvalitář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kvalitář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvalitář například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Kvalitář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kvalitář? Kdo to byl Kvalitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvalitář? Definice pojmu Kvalitář je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kvalitář i v jiných kategoriích (než profese).