Kdo je to?
Kdo je to, byl Maskot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maskot? Lidé, různé

Kdo je to Maskot?

Jaký je význam slova Maskot? Co to znamená?

Maskot bývá nějaká upravená postava, například konkrétní zvíře nebo člověk, či zosobněná věc. Maskot zastupuje a představuje určitou skupinu lidí, kteří mají stejné zájmy. Těmi mohou být například nějaký sport či hnutí.
Jedná se o prostředek marketingu, sloužící k vybudování neformálního kontaktu mezi sportovním klubem nebo hnutím a jeho fanoušky. Maskoti jsou používáni také při významných akcích a událostech, např. při olympijských hrách. Mají je i významné firmy a podniky.Kdo je to, byl Maskot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maskot? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Maskot? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dušnost? Znáte pojem Rokoko? Víte, co je to Glamour? Vzpomenete si na definici slova Hurikán?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, pojem, kdo to je, formulace, definice, význam pojmu, popis, synonymum, co je to Maskot?, co znamená, odborný výraz, heslo, kdo je Maskot?, termín, slovo

Pojem Maskot je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Maskot

Vyhledat slovo Maskot ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Maskot ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Maskot na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maskot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Maskot například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Maskot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Maskot? Kdo to byl Maskot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maskot? Definice pojmu Maskot je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Maskot v jiné sekci než různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.