Kdo je to?
Kdo je Jan Železný? Životopis Jan Železný, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jan Železný

Kdo je Jan Železný? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je Jan Železný? Životopis Jan Železný, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Železný s vašimi sledujícími na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Fuzzy logic? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ezoterika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Činitel? Víte co je Derby?

Klíčová slova: Jan Železný, život, narození, kdy se narodil Jan Železný?, vysvětlení, Jan Železný, zajímavosti, národnost, sport, místo narození, informace, osobnosti, wikipedie, životopis, kdo je Jan Železný?, biografie

Pojem Jan Železný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jan Železný

Vyhledat termín Jan Železný ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Železný ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Jan Železný ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Jan Železný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Jan Železný ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Železný například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Železný

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný patří do kategorie Sport

Text vytvořen pro Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Jan Železný dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.