Kdo je to?
Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jan Železný?

Kdo je to Jan Železný? Stručný životopis

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Železný s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Genetika? Vzpomněli byste si na význam slova Šmakoun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Předdůchod? Znáte definici termínu Ostropestřec mariánský?

Klíčová slova: wiki, heslo, sport, přesný význam, synonymum, popis, význam slova, co znamená, kdo je Jan Železný?, původ slova, slovo, co je to Jan Železný?, odborný výraz, význam, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Jan Železný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jan Železný v následujících zdrojích

Najít termín Jan Železný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jan Železný ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Jan Železný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Jan Železný ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Železný například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jan Železný?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Železný? Kdo to byl Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jan Železný řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.