Kdo je to?
Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jan Železný?

Kdo je to Jan Železný? Stručný životopis

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Železný? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Vltavín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křest? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kontušovka? Znáte termín Bypass?

Klíčová slova: etymologie, slovo, definice, lexikon, popis, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, popis, původ slova, odborný výraz, co je to Jan Železný?, formulace, informace

Pojem Jan Železný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jan Železný

Hledat výraz Jan Železný ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Jan Železný ve Wikipedii

Vyhledat heslo Jan Železný ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jan Železný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Železný například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Železný

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Železný? Kdo to byl Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Železný dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.