Kdo je to?
Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jan Železný?

Kdo je to Jan Železný? Stručný životopis

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Železný? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Mikrobiologie? Rozumíte pojmu Akciová společnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Snowkiting? Znáte pojem Benigní?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, co znamená, význam, význam pojmu, heslo, informace, etymologie, sport, co je to Jan Železný?, Jan Železný, přesný význam, definice, termín, slovo, pojem

Pojem Jan Železný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jan Železný

Najít pojem Jan Železný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Jan Železný ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jan Železný na Youtube

Hledat termín Jan Železný ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Železný například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jan Železný?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Železný? Kdo to byl Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Železný třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.