Kdo je to?
Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jan Železný?

Kdo je to Jan Železný? Stručný životopis

Jan Železný je atlet – oštěpař. Často bývá označován za historicky nejlepšího oštěpaře. V průběhu sportovní kariéry získal tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z olympijských her, třikrát se stal mistrem světa, je držitelem mnoha světových rekordů. Má titul Atlet světa, Atlet Evropy i český sportovec roku. Je jediným oštěpařem, který přehodil hranici 95 m.
Jan Železný ukončil aktivní kariéru v roce 2006, kdy ještě získal bronzovou medaili na ME v atletice.Kdo je to Jan Železný? Životopis Jan Železný, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jan Železný

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1966
Místo narození: Mladá Boleslav

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Železný? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Mikrobiologie? Vzpomněli byste si na význam slova Anestezie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Snowkiting? Znáte definici termínu Deus ex machina?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, popis, informace, význam, kdo to je, Jan Železný, wiki, definice, pojem, sport, lexikon, synonymum, kdo je Jan Železný?, přesný význam, přesný výraz

Pojem Jan Železný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jan Železný v následujících vyhledávačích

Najít pojem Jan Železný ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jan Železný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Jan Železný ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jan Železný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Železný například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Železný

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Železný? Kdo to byl Jan Železný? Kdy se narodil Jan Železný? Kde se narodil Jan Železný? Jan Železný se nachází v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Železný dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Železný i v jiné kategorii než je sport.