Kdo je to?
Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ewa Farna?

Kdo je to Ewa Farna? Stručný životopis

Ewa Farna je zpěvačka s polskými předky. Věnuje se především popu a rocku. Několikrát se umístila na bronzovém místě v anketě Český slavík. Působila také jako moderátorka ceny Anděl a také jako porotkyně Superstar.
Zpěvu se Ewa Farna věnuje od svých třinácti let, vystupuje i v zahraničí. Je provdána za kytaristu Martina Chobota.Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Ewa Farna

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1993
Místo narození: Třinec

Líbí se stručný životopis s osobou Ewa Farna? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Zájmeno? Víte, co je to Autentické víno? Rozumíte pojmu Síla? Rozumíte pojmu LSD?

Klíčová slova: kdo je Ewa Farna?, co je to Ewa Farna?, synonymum, hudba, kdo to je, definice, přesný výraz, význam slova, formulace, význam pojmu, lexikon, popis, pojem, etymologie, přesný význam, Ewa Farna

Pojem Ewa Farna je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Ewa Farna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Ewa Farna na Google.cz

Hledat heslo Ewa Farna ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ewa Farna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ewa Farna například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Ewa Farna? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ewa Farna? Kdo to byl Ewa Farna? Kdy se narodil Ewa Farna? Kde se narodil Ewa Farna? Ewa Farna je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Ewa Farna třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewa Farna i v jiné kategorii než je hudba.