Kdo je to?
Kdo je to Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedolog? Lidé, věda

Kdo je to Pedolog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedolog?

Pedolog neboli půdoznalec je odborník, který se zabývá původem a vznikem různých druhů půd, určuje jejich vlastnosti a popisuje je, zařazuje podle klasifikace do systému. Zaměřuje se na umístění různých jednotek půdy na Zemi, určuje možnosti hospodářského využití.
V současnosti se pedolog soustředí především na předpověď změn, které v půdě nastávají v důsledku lidské činnosti, a navrhováním metod, které zvýší kvalitu půdy.Kdo je to Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pedolog? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Itinerář? Víte, co je to Aklimatizace? Znáte pojem Bronz? Rozumíte pojmu Ketodieta?

Klíčová slova: heslo, synonymum, formulace, termín, lexikon, popis, slovo, Pedolog, význam, co znamená, definice, význam slova, přesný výraz, věda, pojem, wiki

Pojem Pedolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Pedolog v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Pedolog ve Wikislovníku

Zkusit najít Pedolog ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Pedolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Pedolog na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Pedolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Pedolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Pedolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedolog? Definice pojmu Pedolog je v kategorii Věda

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Věda.