Kdo je to?
Kdo je to Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedolog? Lidé, věda

Pedolog

Co znamená a jaký je význam slova Pedolog?

Pedolog neboli půdoznalec je odborník, který se zabývá původem a vznikem různých druhů půd, určuje jejich vlastnosti a popisuje je, zařazuje podle klasifikace do systému. Zaměřuje se na umístění různých jednotek půdy na Zemi, určuje možnosti hospodářského využití.
V současnosti se pedolog soustředí především na předpověď změn, které v půdě nastávají v důsledku lidské činnosti, a navrhováním metod, které zvýší kvalitu půdy.Kdo je to Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedolog? Lidé, věda

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Carving? Vzpomenete si na definici slova Emise? Znáte pojem Železná opona? Vzpomněli byste si na význam slova Matematická indukce?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, význam, pojem, vysvětlení, význam slova, wikipedie, přesný význam, odborný výraz, slovo, popis, formulace, přesný výraz, termín, synonymum, heslo

Pojem Pedolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pedolog

Vyhledat pojem Pedolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pedolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Pedolog na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Pedolog na Youtube

Zkusit najít slovo Pedolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedolog

Nyní již víte Kdo je to Pedolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedolog? Definice pojmu Pedolog se nachází v kategorii Věda

Sepsáno redaktory Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Pedolog i v jiné kategorii než je sekce věda.