Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedolog? Lidé, věda

Kdo je to Pedolog?

Co znamená a jaký je význam slova Pedolog?

Pedolog neboli půdoznalec je odborník, který se zabývá původem a vznikem různých druhů půd, určuje jejich vlastnosti a popisuje je, zařazuje podle klasifikace do systému. Zaměřuje se na umístění různých jednotek půdy na Zemi, určuje možnosti hospodářského využití.
V současnosti se pedolog soustředí především na předpověď změn, které v půdě nastávají v důsledku lidské činnosti, a navrhováním metod, které zvýší kvalitu půdy.Kdo je to, byl Pedolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedolog sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyselina listová? Vzpomněli byste si na význam slova Urbi et orbi? Znáte pojem Roráty? Znáte definici termínu Pesar?

Klíčová slova: odborný výraz, věda, slovo, kdo to je, co je to Pedolog?, přesný výraz, wiki, původ slova, popis, synonymum, lexikon, formulace, informace, význam slova, co znamená, pojem

Pojem Pedolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedolog ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pedolog na Youtube

Vyhledat heslo Pedolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Pedolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedolog například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Pedolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pedolog? Kdo to byl Pedolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedolog? Definice pojmu Pedolog se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.