Kdo je to?
Kdo je Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Klára Vytisková

Kdo je Klára Vytisková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Klára Vytisková? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Multitasking? Znáte termín Hemenex? Víte, co je to Idealismus? Víte, co je to Hologram?

Klíčová slova: místo narození, kdo je Klára Vytisková?, život, narození, wiki, Klára Vytisková, biografie, vysvětlení, informace, Klára Vytisková, wikipedie, lexikon, zajímavosti, osobnost, životopis, datum narození

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Klára Vytisková na Google obrázcích

Najít slovo Klára Vytisková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Klára Vytisková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Klára Vytisková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Klára Vytisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Klára Vytisková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klára Vytisková? Kdy se narodila Klára Vytisková? Kde se narodila Klára Vytisková? Klára Vytisková se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, klavír, klára Vytisková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.