Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Klára Vytisková? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo ROM? Znáte termín Spořicí účet? Víte, co je to Ich-forma? Víte, co je to Elipsoid?

Klíčová slova: pojem, synonymum, formulace, slovo, heslo, wiki, význam pojmu, odborný výraz, definice, původ slova, co znamená, popis, význam slova, hudba, Klára Vytisková, lexikon

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Klára Vytisková ve Wikipedii

Najít pojem Klára Vytisková na Google.cz

Zkusit najít slovo Klára Vytisková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Klára Vytisková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Klára Vytisková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.