Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Klára Vytisková se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vrubopis? Znáte pojem Endokrinologie? Víte, co je to Diakritika? Vzpomenete si na definici slova Sentiment?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, heslo, původ slova, formulace, Klára Vytisková, wiki, odborný výraz, synonymum, slovo, etymologie, kdo je Klára Vytisková?, přesný výraz, význam slova, lexikon, termín

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Klára Vytisková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Klára Vytisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Vytisková ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Klára Vytisková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Klára Vytisková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.