Kdo je to?
Kdo je Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Klára Vytisková?

Kdo je Klára Vytisková? Životopis, informace, biografie, hudba

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klára Vytisková s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo ROM? Vzpomenete si na definici slova FMCG? Víte, co je to Likér? Vzpomněli byste si na význam slova Kybernetika?

Klíčová slova: wikipedie, lexikon, hudba, popis, místo narození, wiki, osobnosti, biografie, kdy se narodila Klára Vytisková?, Klára Vytisková, informace, zajímavosti, osobnost, datum narození, vysvětlení, narození

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Klára Vytisková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Klára Vytisková ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Klára Vytisková na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Klára Vytisková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Klára Vytisková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Klára Vytisková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Klára Vytisková? Kdy se narodila Klára Vytisková? Kde se narodila Klára Vytisková? Klára Vytisková se nachází v kategorii Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.