Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Klára Vytisková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Reiki? Vzpomněli byste si co označuje výraz Instinkt? Víte, co je to Cookies? Znáte termín Hedvábná stezka?

Klíčová slova: pojem, formulace, původ slova, termín, definice, význam, wiki, heslo, význam pojmu, kdo je Klára Vytisková?, význam slova, vysvětlení, přesný význam, co znamená, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Klára Vytisková ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Klára Vytisková ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Klára Vytisková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Klára Vytisková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Klára Vytisková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.