Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Klára Vytisková s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Reiki? Vzpomněli byste si na význam slova Wegenerova granulomatóza? Víte, co je to Cookies? Znáte definici termínu Exodus?

Klíčová slova: popis, informace, co znamená, kdo to je, co je to Klára Vytisková?, Klára Vytisková, význam pojmu, pojem, heslo, význam slova, kdo je Klára Vytisková?, význam, přesný význam, hudba, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Klára Vytisková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Vytisková ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Klára Vytisková ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Klára Vytisková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Klára Vytisková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.