Kdo je to?
Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Klára Vytisková?

Kdo je to Klára Vytisková? Stručný životopis

Klára Vytisková je známá především jako zpěvačka. Vystupuje i jako moderátorka (pořad Medúza) a porotkyně televizních pořadů. Spolupracovala například s kapelami Neřež a dalšími zpěváky. V současné době je její domovskou kapelou Toxique.
Byla oceněna jako Objev roku cenou Anděl a několikrát byla nominována na další ceny. Vystupuje i jako sólová zpěvačka a vydala také vlastní album Home. Klára Vytisková je vdaná a je matkou dcery Emilie, manžel je bubeník skupiny Toxique.Kdo je to Klára Vytisková? Životopis Klára Vytisková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Klára Vytisková

Datum narození: 3.5.1985
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Klára Vytisková sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Reiki? Vzpomněli byste si co znamená slovo Matrix? Víte, co je to Cookies? Víte co je Gorilla glass?

Klíčová slova: lexikon, význam, co je to Klára Vytisková?, Klára Vytisková, formulace, popis, co znamená, kdo to je, význam pojmu, heslo, pojem, synonymum, odborný výraz, původ slova, wiki, význam slova

Pojem Klára Vytisková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Klára Vytisková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Vytisková ve Wikimedia Commons

Hledat termín Klára Vytisková ve Wikipedii

Vyhledat výraz Klára Vytisková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vytisková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Klára Vytisková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Klára Vytisková? Kdo to byl Klára Vytisková? Kdy se narodil Klára Vytisková? Kde se narodil Klára Vytisková? Klára Vytisková patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Klára Vytisková třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vytisková i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.