Kdo je to?
Kdo je to Michal Krčmář? Životopis Michal Krčmář, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Michal Krčmář?

Kdo je to Michal Krčmář? Stručný životopis

Michal Krčmář je úspěšný biatlonista. Jeho úspěšnou cestu odstartoval rok 2016, kdy se dostal na páté místo v závodě na 15 kilometrů a překonal konkurenci světových špiček. Již předtím získal dvakrát bronz a mistrovství Evropy a byl reprezentantem na ZOH v Soči v roce 2014.
Na ZOH v Jižní Koreji v roce 2018 vydobyl ve sprintu stříbrnou medaili. Ještě předtím byl bronzový ve světovém poháru ve stíhačce. Michal Krčmář je členem národní štafety mužů a smíšené štafety dvojic.Kdo je to Michal Krčmář? Životopis Michal Krčmář, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Michal Krčmář

Národnost: česká
Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí

Zaujala vás biografie osobnosti Michal Krčmář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ecoboost? Víte co je Common Rail? Znáte pojem CDS2? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infinitiv?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, etymologie, termín, vysvětlení, přesný význam, informace, kdo je Michal Krčmář?, význam, formulace, význam slova, heslo, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, slovo

Pojem Michal Krčmář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Michal Krčmář

Najít pojem Michal Krčmář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Michal Krčmář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Michal Krčmář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Michal Krčmář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Krčmář například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Krčmář

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Michal Krčmář? Kdo to byl Michal Krčmář? Kdy se narodil Michal Krčmář? Kde se narodil Michal Krčmář? Michal Krčmář se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Michal Krčmář dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Krčmář i v jiné kategorii než je sport.