Kdo je to?
Kdo je Michal Krčmář? Životopis Michal Krčmář, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Michal Krčmář

Kdo je Michal Krčmář? Životopis, informace, biografie, sport

Michal Krčmář je úspěšný biatlonista. Jeho úspěšnou cestu odstartoval rok 2016, kdy se dostal na páté místo v závodě na 15 kilometrů a překonal konkurenci světových špiček. Již předtím získal dvakrát bronz a mistrovství Evropy a byl reprezentantem na ZOH v Soči v roce 2014.
Na ZOH v Jižní Koreji v roce 2018 vydobyl ve sprintu stříbrnou medaili. Ještě předtím byl bronzový ve světovém poháru ve stíhačce. Michal Krčmář je členem národní štafety mužů a smíšené štafety dvojic.Kdo je Michal Krčmář? Životopis Michal Krčmář, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Michal Krčmář

Národnost: česká
Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Krčmář se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Identifikovaná osoba? Víte, co je to Černý pátek? Znáte pojem Úřednická vláda? Rozumíte pojmu Asyndeton?

Klíčová slova: kde se narodil Michal Krčmář?, datum narození, národnost, narození, osobnosti, životopis, wiki, vysvětlení, wikipedie, biografie, sport, zajímavosti, osobnost, lexikon, Michal Krčmář, kdy se narodil Michal Krčmář?

Pojem Michal Krčmář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Michal Krčmář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Michal Krčmář ve Wikipedii

Hledat výraz Michal Krčmář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Michal Krčmář na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Michal Krčmář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Krčmář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Michal Krčmář?

Nyní již víte Kdo je to Michal Krčmář? Kdy se narodil Michal Krčmář? Kde se narodil Michal Krčmář? Michal Krčmář patří do kategorie Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Michal Krčmář řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Krčmář i v jiné kategorii než je sport.