Kdo je to?
Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atentátník? Lidé, zločin

Atentátník

Jaký je význam slova Atentátník? Co to znamená?

Atentátník je člověk, který provede útok, jehož cílem je zabít jednu či více osob. Atentát je obvykle veden náboženskými nebo politickými úmysly, méně často k němu dochází z osobních důvodů. V historii se objevovali i atentátníci, kteří trpěli nějakou duševní nemocí, případně se útokem pokoušeli získat slávu.
Atentát může být veden proti konkrétní osobě (např. politikovi, náboženskému vůdci, slavné osobnosti), ale i proti vybrané skupině osob. Atentátník může jednat sám za sebe - z vlastní vůle a s vlastními motivacemi. Zároveň však může jít i o vycvičeného a připraveného atentátníka, za kterým stojí například armáda, povstalecké skupiny atd.
Atentát je radikální formou politického nebo náboženského boje. Především pokud je jeho obětí známá či významná osobnost, má obvykle atentát dalekosáhlé důsledky.Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atentátník? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Atentátník s ostatnímina Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Spádová škola? Znáte definici termínu Krásná literatura? Vzpomenete si na definici slova Jmenovatel? Pamatujete si definici pojmu Čistá mzda?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, definice, termín, wikipedie, zločin, Atentátník, etymologie, lexikon, význam, Atentátník, vysvětlení, zločin, informace, význam slova, popis

Pojem Atentátník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Atentátník na Google.cz

Vyhledat termín Atentátník na Google obrázcích

Vyhledat heslo Atentátník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Atentátník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Atentátník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Atentátník například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Atentátník, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atentátník? Definice pojmu Atentátník se nachází v sekci Zločin

Text vytvořen pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace výraz, termín, heslo, výraznapř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Atentátník i v jiné kategorii než v zločin.