Kdo je to?
Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atentátník? Lidé, zločin

Kdo je to Atentátník?

Co znamená a jaký je význam slova Atentátník?

Atentátník je člověk, který provede útok, jehož cílem je zabít jednu či více osob. Atentát je obvykle veden náboženskými nebo politickými úmysly, méně často k němu dochází z osobních důvodů. V historii se objevovali i atentátníci, kteří trpěli nějakou duševní nemocí, případně se útokem pokoušeli získat slávu.
Atentát může být veden proti konkrétní osobě (např. politikovi, náboženskému vůdci, slavné osobnosti), ale i proti vybrané skupině osob. Atentátník může jednat sám za sebe - z vlastní vůle a s vlastními motivacemi. Zároveň však může jít i o vycvičeného a připraveného atentátníka, za kterým stojí například armáda, povstalecké skupiny atd.
Atentát je radikální formou politického nebo náboženského boje. Především pokud je jeho obětí známá či významná osobnost, má obvykle atentát dalekosáhlé důsledky.Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atentátník? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Atentátník s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Předhypoteční úvěr? Víte, co je to Oáza? Vzpomenete si na definici slova PDF? Rozumíte pojmu Alcantara?

Klíčová slova: wiki, původ slova, zločin, Atentátník, přesný význam, etymologie, význam slova, lexikon, pojem, odborný výraz, slovo, heslo, co znamená, informace, význam pojmu, termín

Pojem Atentátník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Atentátník zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Atentátník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Atentátník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atentátník ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Atentátník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Atentátník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Atentátník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Atentátník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atentátník? Definice pojmu Atentátník se nachází v sekci Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.