Kdo je to?
Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atentátník? Lidé, zločin

Kdo je to Atentátník?

Co znamená a jaký je význam slova Atentátník?

Atentátník je člověk, který provede útok, jehož cílem je zabít jednu či více osob. Atentát je obvykle veden náboženskými nebo politickými úmysly, méně často k němu dochází z osobních důvodů. V historii se objevovali i atentátníci, kteří trpěli nějakou duševní nemocí, případně se útokem pokoušeli získat slávu.
Atentát může být veden proti konkrétní osobě (např. politikovi, náboženskému vůdci, slavné osobnosti), ale i proti vybrané skupině osob. Atentátník může jednat sám za sebe - z vlastní vůle a s vlastními motivacemi. Zároveň však může jít i o vycvičeného a připraveného atentátníka, za kterým stojí například armáda, povstalecké skupiny atd.
Atentát je radikální formou politického nebo náboženského boje. Především pokud je jeho obětí známá či významná osobnost, má obvykle atentát dalekosáhlé důsledky.Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atentátník? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Atentátník? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Předhypoteční úvěr? Víte co je Cashback? Vzpomenete si na definici slova Pálení žáhy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podzim?

Klíčová slova: termín, Atentátník, přesný výraz, wiki, wikipedie, odborný výraz, přesný výraz, definice, formulace, informace, slovo, etymologie, zločin, význam pojmu, co znamená, Atentátník

Pojem Atentátník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Atentátník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Atentátník na Google.cz

Vyhledat termín Atentátník ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Atentátník ve Wikipedii

Hledat výraz Atentátník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Atentátník například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Atentátník, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Atentátník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atentátník? Definice pojmu Atentátník je v sekci Zločin

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Atentátník i jinde než v sekci než v zločin.