Kdo je to?
Kdo je to Markéta Irglová? Životopis Markéta Irglová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Markéta Irglová?

Kdo je to Markéta Irglová? Stručný životopis

Markéta Irglová je zpěvačka, herečka a skladatelka. V současnosti žije na Islandu, předtím žila v New Yorku a v Irsku. Vytvořila píseň k filmu Once, za niž obdržela Oscara. Zájem o hudbu měla již od dětství, hrála na kytaru a zpívala. V patnácti letech se vydala s kamarádem Glenem Hansardem na světové turné. Po natočení filmu se jejich vztah stal partnerským a společně vydali také album.
Po rozchodu s Hansardem se Markéta Irglová věnuje sólovým vystoupením a tvorbě. Je také nositelkou ceny Akademie populární hudby.Kdo je to Markéta Irglová? Životopis Markéta Irglová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Markéta Irglová

Národnost: česká
Datum narození: 28. února 1988
Místo narození: Valašské Meziříčí

Líbí se stručný životopis s osobou Markéta Irglová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo THC? Vzpomněli byste si na význam slova Expozice? Víte, co je to Úvodník? Znáte definici termínu Pomlázka?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, popis, pojem, kdo je Markéta Irglová?, odborný výraz, informace, význam, popis, původ slova, synonymum, slovo, kdo to je, hudba, lexikon, formulace

Pojem Markéta Irglová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Markéta Irglová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Markéta Irglová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Markéta Irglová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Markéta Irglová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Irglová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Markéta Irglová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Irglová? Kdo to byl Markéta Irglová? Kdy se narodil Markéta Irglová? Kde se narodil Markéta Irglová? Markéta Irglová je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Markéta Irglová dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Irglová i v jiné kategorii než je hudba.