Kdo je to?
Kdo je Markéta Irglová? Životopis Markéta Irglová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Markéta Irglová?

Kdo je Markéta Irglová? Životopis, informace, biografie, hudba

Markéta Irglová je zpěvačka, herečka a skladatelka. V současnosti žije na Islandu, předtím žila v New Yorku a v Irsku. Vytvořila píseň k filmu Once, za niž obdržela Oscara. Zájem o hudbu měla již od dětství, hrála na kytaru a zpívala. V patnácti letech se vydala s kamarádem Glenem Hansardem na světové turné. Po natočení filmu se jejich vztah stal partnerským a společně vydali také album.
Po rozchodu s Hansardem se Markéta Irglová věnuje sólovým vystoupením a tvorbě. Je také nositelkou ceny Akademie populární hudby.Kdo je Markéta Irglová? Životopis Markéta Irglová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Markéta Irglová

Národnost: česká
Datum narození: 28. února 1988
Místo narození: Valašské Meziříčí

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Markéta Irglová s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo THC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hmoždíř? Víte, co je to Cortana? Znáte termín Šíbr?

Klíčová slova: popis, Markéta Irglová, lexikon, wikipedie, životopis, kdo je Markéta Irglová?, hudba, narození, život, datum narození, osobnosti, místo narození, hudba, národnost, zajímavosti, kdy se narodila Markéta Irglová?

Pojem Markéta Irglová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Markéta Irglová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Markéta Irglová ve Wikipedii

Vyhledat heslo Markéta Irglová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Markéta Irglová na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Markéta Irglová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Irglová například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Irglová?

Právě jste zjistili Kdo je to Markéta Irglová? Kdy se narodila Markéta Irglová? Kde se narodila Markéta Irglová? Markéta Irglová je v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Markéta Irglová třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Irglová i v jiné kategorii než je hudba.