Kdo je to?
Kdo je Denisa Rohanová? Životopis Denisa Rohanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Denisa Rohanová

Kdo je Denisa Rohanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Denisa Rohanová je česká aktivistka a předsedkyně České asociace povinných.
Vystudovala Vysokou školu podnikání a práva v Praze a dosáhla titulu Mgr. Získala také titul LL.M.
Po roce 2008 se kvůli dluhům svého manžela dostala do finančních problémů a následně do exekucí. Od té doby se angažuje v této oblasti a snaží se zasazovat o práva lidí v exekucích. V roce 2017 se stala prezidentkou České asociace povinných, která se zabývá právě ochranou dlužníků.
V roce 2021 oznámila Rohanová, že v roce 2023 má v plánu kandidovat na prezidentku České republiky. Posbírala dostatečný počet podpisů poslanců a podala kandidaturu. Problém byl v tom, že později proběhly parlamentní volby a byla zvolena nová poslanecká sněmovna, tzn. že Rohanová měla podpisy exposlanců. Ministerstvo vnitra ji nejprve do prezidentských voleb pustilo, ale Nejvyšší správní soud ji posléze vyřadil s tím, že podobný postup není možný. Prezidentských voleb se tedy Rohanová nezúčastnila.
Založila Nadaci Denisy Rohanové, která se věnuje pomoci lidem v nouzi a rodinám zraněných či padnuvších vojáků.Kdo je Denisa Rohanová? Životopis Denisa Rohanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Denisa Rohanová

Národnost: česká
Datum narození: 16. dubna 1975
Místo narození: Pardubice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Denisa Rohanová? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Romance? Víte co je Splín? Znáte pojem Angína? Vzpomněli byste si co označuje výraz Denzitometrie?

Klíčová slova: místo narození, politici, Denisa Rohanová, životopis, wikipedie, kdo je Denisa Rohanová?, informace, život, wiki, politici, kdy se narodila Denisa Rohanová?, zajímavosti, datum narození, biografie, vysvětlení, popis

Pojem Denisa Rohanová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Denisa Rohanová ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Denisa Rohanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Denisa Rohanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Denisa Rohanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Denisa Rohanová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Denisa Rohanová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Denisa Rohanová? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Denisa Rohanová? Kdy se narodila Denisa Rohanová? Kde se narodila Denisa Rohanová? Denisa Rohanová patří do sekce Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Denisa Rohanová dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denisa Rohanová i v jiné kategorii než je politici.