Kdo je to?
Kdo je Denisa Rohanová? Životopis Denisa Rohanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Denisa Rohanová?

Kdo je Denisa Rohanová? Životopis, informace, biografie, politici

Denisa Rohanová je česká aktivistka a předsedkyně České asociace povinných.
Vystudovala Vysokou školu podnikání a práva v Praze a dosáhla titulu Mgr. Získala také titul LL.M.
Po roce 2008 se kvůli dluhům svého manžela dostala do finančních problémů a následně do exekucí. Od té doby se angažuje v této oblasti a snaží se zasazovat o práva lidí v exekucích. V roce 2017 se stala prezidentkou České asociace povinných, která se zabývá právě ochranou dlužníků.
V roce 2021 oznámila Rohanová, že v roce 2023 má v plánu kandidovat na prezidentku České republiky. Posbírala dostatečný počet podpisů poslanců a podala kandidaturu. Problém byl v tom, že později proběhly parlamentní volby a byla zvolena nová poslanecká sněmovna, tzn. že Rohanová měla podpisy exposlanců. Ministerstvo vnitra ji nejprve do prezidentských voleb pustilo, ale Nejvyšší správní soud ji posléze vyřadil s tím, že podobný postup není možný. Prezidentských voleb se tedy Rohanová nezúčastnila.
Založila Nadaci Denisy Rohanové, která se věnuje pomoci lidem v nouzi a rodinám zraněných či padnuvších vojáků.Kdo je Denisa Rohanová? Životopis Denisa Rohanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Denisa Rohanová

Národnost: česká
Datum narození: 16. dubna 1975
Místo narození: Pardubice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Denisa Rohanová? s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fjord? Rozumíte pojmu Buddhismus? Znáte pojem Cestovní agentura? Znáte pojem Tulej?

Klíčová slova: život, wiki, narození, Denisa Rohanová, osobnosti, osobnost, informace, vysvětlení, kdy se narodila Denisa Rohanová?, popis, místo narození, kde se narodila Denisa Rohanová?, Denisa Rohanová, lexikon, politici, biografie

Pojem Denisa Rohanová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Denisa Rohanová v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Denisa Rohanová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Denisa Rohanová na Youtube

Hledat slovo Denisa Rohanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Denisa Rohanová na Google.cz

Hledat výraz Denisa Rohanová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Denisa Rohanová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Denisa Rohanová

Právě nyní již víte Kdo je to Denisa Rohanová? Kdy se narodila Denisa Rohanová? Kde se narodila Denisa Rohanová? Denisa Rohanová patří do kategorie Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Denisa Rohanová řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denisa Rohanová i v jiné kategorii než je politici.