Kdo je to?
Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fetišista? Lidé, poruchy

Kdo je to Fetišista?

Jaký je význam slova Fetišista? Co to znamená?

Fetišista je člověk, kterého eroticky vzrušují konkrétní předměty (typické je spodní prádlo, boty atd.) nebo části těla (například nohy) či látky (často latex, krajka atp.).
Fetišismus je z hlediska psychiatrie považován za poruchu chování, nicméně pokud není doplněn násilným nebo kriminálním jednáním, nebývá společensky nebezpečný.
V dnešní době vnímáme fetišismus především v této sexuální rovině. V minulosti však byly za fetiš označovány předměty náboženského charakteru, (například modly), které lidé uctívali či jim přičítali magický charakter.


Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fetišista? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fetišista? s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Velikonoční jízda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inri? Znáte definici termínu Povídka? Víte co je Bit?

Klíčová slova: wikipedie, informace, heslo, poruchy, formulace, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, Fetišista, termín, Fetišista, wiki, synonymum, lexikon, poruchy, význam

Pojem Fetišista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Fetišista hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo Fetišista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Fetišista na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Fetišista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Fetišista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Fetišista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fetišista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Fetišista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fetišista? Definice pojmu Fetišista je v sekci Poruchy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.