Kdo je to?
Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fetišista? Lidé, poruchy

Kdo je to Fetišista?

Co znamená a jaký je význam slova Fetišista?

Fetišista je člověk, kterého eroticky vzrušují konkrétní předměty (typické je spodní prádlo, boty atd.) nebo části těla (například nohy) či látky (často latex, krajka atp.).
Fetišismus je z hlediska psychiatrie považován za poruchu chování, nicméně pokud není doplněn násilným nebo kriminálním jednáním, nebývá společensky nebezpečný.
V dnešní době vnímáme fetišismus především v této sexuální rovině. V minulosti však byly za fetiš označovány předměty náboženského charakteru, (například modly), které lidé uctívali či jim přičítali magický charakter.


Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fetišista? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fetišista? s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Překotné myšlení? Znáte pojem Mass storage? Znáte definici termínu Transhumanismus? Vzpomenete si na definici slova Osobuko?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, synonymum, heslo, termín, pojem, Fetišista, význam, původ slova, wiki, slovo, etymologie, wikipedie, informace, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Fetišista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Fetišista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fetišista ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Fetišista ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Fetišista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Fetišista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fetišista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fetišista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fetišista? Definice pojmu Fetišista je v kategorii Poruchy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Fetišista i v jiné sekci než je kategorie poruchy.