Kdo je to?
Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fetišista? Lidé, poruchy

Fetišista

Co znamená a jaký je význam slova Fetišista?

Fetišista je člověk, kterého eroticky vzrušují konkrétní předměty (typické je spodní prádlo, boty atd.) nebo části těla (například nohy) či látky (často latex, krajka atp.).
Fetišismus je z hlediska psychiatrie považován za poruchu chování, nicméně pokud není doplněn násilným nebo kriminálním jednáním, nebývá společensky nebezpečný.
V dnešní době vnímáme fetišismus především v této sexuální rovině. V minulosti však byly za fetiš označovány předměty náboženského charakteru, (například modly), které lidé uctívali či jim přičítali magický charakter.


Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fetišista? Lidé, poruchy

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Prolog? Víte co je Statutární město? Znáte definici termínu Avokádo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Malus?

Klíčová slova: poruchy, definice, popis, lexikon, původ slova, význam slova, význam, termín, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, etymologie, wiki, vysvětlení, formulace, informace

Pojem Fetišista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Fetišista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Fetišista ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Fetišista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Fetišista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Fetišista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fetišista například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Fetišista, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Fetišista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fetišista? Definice pojmu Fetišista patří do kategorie Poruchy

Kategorie poruchy, psychopat kluk, fetišista, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.