Kdo je to?
Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Krampus s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Jáhly? Vzpomněli byste si co označuje výraz AutoCAD? Víte co je Prvovýstup? Znáte termín Koleda?

Klíčová slova: popis, lexikon, nadpřirozené, původ slova, přesný výraz, formulace, co znamená, heslo, pojem, co je to Krampus?, kdo je Krampus?, význam pojmu, synonymum, slovo, odborný výraz, wiki

Pojem Krampus je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Krampus na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Krampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Krampus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Krampus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Krampus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Krampus, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Krampus? Kdo to byl Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus se nachází v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.