Kdo je to?
Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Krampus? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Copyright? Znáte definici termínu Loden? Víte co je AIDS? Pamatujete si definici pojmu Gnocchi?

Klíčová slova: význam, termín, co je to Krampus?, synonymum, kdo je Krampus?, formulace, přesný význam, etymologie, Krampus, význam pojmu, odborný výraz, popis, vysvětlení, popis, informace, kdo to je

Pojem Krampus je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Krampus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Krampus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Krampus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Krampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Krampus například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Krampus, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Krampus? Kdo to byl Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Krampus hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.