Kdo je to?
Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Krampus můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Solidarita? Rozumíte pojmu Menhir? Víte co je Router? Znáte pojem Osteopenie?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, termín, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, informace, původ slova, odborný výraz, nadpřirozené, lexikon, přesný význam, význam, slovo, co je to Krampus?, formulace

Pojem Krampus je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Krampus ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Krampus ve Wikislovníku

Najít termín Krampus na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Krampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Krampus například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Krampus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Krampus? Kdo to byl Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Krampus v jiné sekci než nadpřirozené.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.