Kdo je to?
Kdo je to Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krampus? Lidé, nadpřirozené

Text s definicí výrazu Krampus doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Biosféra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Quinoa? Víte co je Off topic? Znáte termín Akcie?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, význam pojmu, wikipedie, etymologie, původ slova, co znamená, přesný výraz, pojem, Krampus, informace, formulace, význam, vysvětlení, termín, synonymum

Pojem Krampus je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Krampus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Krampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Krampus ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Krampus ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Krampus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Krampus například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Krampus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus se nachází v sekci Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výraznapříklad ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.