Kdo je to?
Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Krampus) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Solidarita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ajvar? Víte co je Router? Víte co je ČSSZ?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, wiki, význam pojmu, popis, co je to Krampus?, přesný výraz, slovo, popis, informace, Krampus, kdo je Krampus?, heslo, nadpřirozené, lexikon, kdo to je

Pojem Krampus je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Krampus ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Krampus na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Krampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Krampus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Krampus například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Krampus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Krampus? Kdo to byl Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus je v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.