Kdo je to?
Kdo je to Mick Jagger? Životopis Mick Jagger, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Mick Jagger?

Kdo je to Mick Jagger? Stručný životopis

Mick Jagger (Michael Philip Jagger) je britský rockový zpěvák, hudebník, skladatel, herec a producent. Popularitu získal především jako zpěvák a frontman světoznámé skupiny Rolling Stones. Je jedním ze spoluautorů nejznámějších hitů této skupiny, společně s Keithem Richardsem jich napsali více než 400.
Hudba i texty jejich písní představují určitý vzdor a provokaci a jsou protikladem tradičních populárních melodií. Za umělecký přínos byl pasován na rytíře a má právo užívat titul Sir.Kdo je to Mick Jagger? Životopis Mick Jagger, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Mick Jagger

Národnost: britská
Datum narození: 26. července 1943
Místo narození: Dartford

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Mick Jagger? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Histamin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chemoterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frapé? Znáte termín Langoš?

Klíčová slova: heslo, termín, význam, původ slova, význam slova, slovo, co znamená, informace, definice, vysvětlení, hudba, popis, odborný výraz, pojem, kdo to je, Mick Jagger

Pojem Mick Jagger je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Mick Jagger ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mick Jagger ve Wikimedia Commons

Hledat termín Mick Jagger na Google.cz

Vyhledat heslo Mick Jagger v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mick Jagger například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Mick Jagger?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mick Jagger? Kdo to byl Mick Jagger? Kdy se narodil Mick Jagger? Kde se narodil Mick Jagger? Mick Jagger je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Mick Jagger řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mick Jagger i v jiné kategorii než je hudba.