Kdo je to?
Kdo je Mick Jagger? Životopis Mick Jagger, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Mick Jagger

Kdo je Mick Jagger? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Mick Jagger (Michael Philip Jagger) je britský rockový zpěvák, hudebník, skladatel, herec a producent. Popularitu získal především jako zpěvák a frontman světoznámé skupiny Rolling Stones. Je jedním ze spoluautorů nejznámějších hitů této skupiny, společně s Keithem Richardsem jich napsali více než 400.
Hudba i texty jejich písní představují určitý vzdor a provokaci a jsou protikladem tradičních populárních melodií. Za umělecký přínos byl pasován na rytíře a má právo užívat titul Sir.Kdo je Mick Jagger? Životopis Mick Jagger, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Mick Jagger

Národnost: britská
Datum narození: 26. července 1943
Místo narození: Dartford

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mick Jagger s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Imunologie? Znáte termín Banka CREDITAS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gorgonzola? Víte, co je to Sanytr?

Klíčová slova: osobnost, kdo je Mick Jagger?, biografie, hudba, datum narození, hudba, lexikon, kdy se narodil Mick Jagger?, místo narození, kde se narodil Mick Jagger?, osobnosti, informace, zajímavosti, wiki, Mick Jagger, narození

Pojem Mick Jagger je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Mick Jagger v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Mick Jagger ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Mick Jagger ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Mick Jagger ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Mick Jagger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Mick Jagger na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mick Jagger například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mick Jagger

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Mick Jagger? Kdy se narodil Mick Jagger? Kde se narodil Mick Jagger? Mick Jagger se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, varhany, mick Jagger, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Mick Jagger dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mick Jagger i v jiné kategorii než je hudba.