Kdo je to?
Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis Daniela Písařovicová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Daniela Písařovicová

Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Daniela Písařovicová je česká moderátorka a novinářka.
Na Vysoké škole ekonomické studovala mezinárodní obchod a politologii. Po studiích nastoupila do České televize. Vystřídala zde řadu moderátorských pozic (Interview 24, Studio 6 a další), do diváckého povědomí se však dostala především jako moderátorka hlavní zpravodajské relace Události a navazujících Událostí, komentářů. Této role se ujala v roce 2013, respektive 2018.
V roce 2020 poměrně překvapivě přestala působit v České televizi a v následujícím roce se začala objevovat jako moderátorka v internetové televizi DVTV.
Je držitelkou ceny TýTý v kategorii Objev roku (za rok 2010). Kromě žurnalistiky se věnuje i hudbě. V roce 2018 se účastnila oblíbené taneční show České televize - StarDance... když hvězdy tančí. Též se objevila v několika filmech v epizodních rolích.
Od roku 2014 moderuje prestižní předávání literárních cen Magnesia Litera.Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis Daniela Písařovicová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Daniela Písařovicová

Národnost: česká
Datum narození: 12. prosince 1978
Místo narození: Znojmo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniela Písařovicová sdílet s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Tunika? Vzpomenete si na definici slova Velikonoční pondělí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chemická kotva? Vzpomněli byste si na význam slova UFO?

Klíčová slova: kdo je Daniela Písařovicová?, zajímavosti, novináři, osobnost, osobnosti, popis, wikipedie, wiki, Daniela Písařovicová, biografie, vysvětlení, životopis, lexikon, život, datum narození, narození

Pojem Daniela Písařovicová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daniela Písařovicová v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Daniela Písařovicová na Google.cz

Hledat výraz Daniela Písařovicová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Daniela Písařovicová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Daniela Písařovicová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Daniela Písařovicová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Písařovicová například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Písařovicová

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Daniela Písařovicová? Kdy se narodila Daniela Písařovicová? Kde se narodila Daniela Písařovicová? Daniela Písařovicová je v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniela Písařovicová řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Písařovicová i v jiné kategorii než je novináři.