Kdo je to?
Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis Daniela Písařovicová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Daniela Písařovicová?

Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniela Písařovicová je česká moderátorka a novinářka.
Na Vysoké škole ekonomické studovala mezinárodní obchod a politologii. Po studiích nastoupila do České televize. Vystřídala zde řadu moderátorských pozic (Interview 24, Studio 6 a další), do diváckého povědomí se však dostala především jako moderátorka hlavní zpravodajské relace Události a navazujících Událostí, komentářů. Této role se ujala v roce 2013, respektive 2018.
V roce 2020 poměrně překvapivě přestala působit v České televizi a v následujícím roce se začala objevovat jako moderátorka v internetové televizi DVTV.
Je držitelkou ceny TýTý v kategorii Objev roku (za rok 2010). Kromě žurnalistiky se věnuje i hudbě. V roce 2018 se účastnila oblíbené taneční show České televize - StarDance... když hvězdy tančí. Též se objevila v několika filmech v epizodních rolích.
Od roku 2014 moderuje prestižní předávání literárních cen Magnesia Litera.Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis Daniela Písařovicová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Daniela Písařovicová

Národnost: česká
Datum narození: 12. prosince 1978
Místo narození: Znojmo

Tento text (Daniela Písařovicová) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Věrnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flegmóna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Movember? Víte co je Dedukce?

Klíčová slova: datum narození, vysvětlení, novináři, Daniela Písařovicová, osobnosti, Daniela Písařovicová, narození, wiki, biografie, wikipedie, kde se narodila Daniela Písařovicová?, život, životopis, kdy se narodila Daniela Písařovicová?, lexikon, národnost

Pojem Daniela Písařovicová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Daniela Písařovicová ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Daniela Písařovicová na Google obrázcích

Vyhledat termín Daniela Písařovicová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Daniela Písařovicová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Daniela Písařovicová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Písařovicová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Písařovicová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Daniela Písařovicová? Kdy se narodila Daniela Písařovicová? Kde se narodila Daniela Písařovicová? Daniela Písařovicová se nachází v sekci Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniela Písařovicová dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Písařovicová i v jiné kategorii než je novináři.