Kdo je to?
Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis Daniela Písařovicová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Daniela Písařovicová?

Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniela Písařovicová je česká moderátorka a novinářka.
Na Vysoké škole ekonomické studovala mezinárodní obchod a politologii. Po studiích nastoupila do České televize. Vystřídala zde řadu moderátorských pozic (Interview 24, Studio 6 a další), do diváckého povědomí se však dostala především jako moderátorka hlavní zpravodajské relace Události a navazujících Událostí, komentářů. Této role se ujala v roce 2013, respektive 2018.
V roce 2020 poměrně překvapivě přestala působit v České televizi a v následujícím roce se začala objevovat jako moderátorka v internetové televizi DVTV.
Je držitelkou ceny TýTý v kategorii Objev roku (za rok 2010). Kromě žurnalistiky se věnuje i hudbě. V roce 2018 se účastnila oblíbené taneční show České televize - StarDance... když hvězdy tančí. Též se objevila v několika filmech v epizodních rolích.
Od roku 2014 moderuje prestižní předávání literárních cen Magnesia Litera.Kdo je Daniela Písařovicová? Životopis Daniela Písařovicová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniela Písařovicová

Národnost: česká
Datum narození: 12. prosince 1978
Místo narození: Znojmo

Zaujala vás biografie osobnosti Daniela Písařovicová? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Věrnost? Pamatujete si definici pojmu Suché víno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skateboarding? Vzpomněli byste si co znamená slovo Genofond?

Klíčová slova: biografie, osobnost, narození, datum narození, životopis, novináři, zajímavosti, wikipedie, vysvětlení, kde se narodila Daniela Písařovicová?, lexikon, popis, kdo je Daniela Písařovicová?, Daniela Písařovicová, novináři, místo narození

Pojem Daniela Písařovicová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Daniela Písařovicová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Daniela Písařovicová ve Wikipedii

Najít výraz Daniela Písařovicová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Daniela Písařovicová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniela Písařovicová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Písařovicová například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Daniela Písařovicová?

Právě jste zjistili Kdo je to Daniela Písařovicová? Kdy se narodila Daniela Písařovicová? Kde se narodila Daniela Písařovicová? Daniela Písařovicová je v sekci Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Daniela Písařovicová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Písařovicová i v jiné kategorii než je novináři.