Kdo je to?
Kdo je to, byl Maskér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maskér? Lidé, profese

Kdo je to Maskér?

Co znamená a jaký je význam slova Maskér?

Maskér je osoba, která se zabývá maskováním a líčením. Sám také masky navrhuje. Při těchto činnostech chce dosáhnout určitého výrazu osoby, která působí jako umělec ve filmu, divadle nebo televizi. Nepracuje jen s tváří, umí vytvořit také speciální účesy a průběžně je upravuje.
Maskér se podílí se na průběhu představení nebo natáčení, kde dohlíží na kvalitu prováděných maskérských činností z hlediska organizace, použitých technik i po umělecké stránce.Kdo je to, byl Maskér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maskér? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Maskér s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Předčíslí účtu? Znáte termín Krav maga? Rozumíte pojmu Přírodní památka? Víte, co je to Hepatitida?

Klíčová slova: Maskér, původ slova, popis, význam, význam pojmu, odborný výraz, lexikon, přesný význam, wiki, pojem, synonymum, profese, formulace, popis, přesný výraz, etymologie

Pojem Maskér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Maskér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Maskér ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Maskér ve Wikipedii

Hledat heslo Maskér ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Maskér například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Maskér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Maskér? Kdo to byl Maskér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maskér? Definice pojmu Maskér se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).