Kdo je to?
Kdo je to Maskér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maskér? Lidé, profese

Maskér

Co znamená a jaký je význam slova Maskér?

Maskér je osoba, která se zabývá maskováním a líčením. Sám také masky navrhuje. Při těchto činnostech chce dosáhnout určitého výrazu osoby, která působí jako umělec ve filmu, divadle nebo televizi. Nepracuje jen s tváří, umí vytvořit také speciální účesy a průběžně je upravuje.
Maskér se podílí se na průběhu představení nebo natáčení, kde dohlíží na kvalitu prováděných maskérských činností z hlediska organizace, použitých technik i po umělecké stránce.Kdo je to Maskér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Maskér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Maskér? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Aescin? Vzpomenete si na definici slova Tundra? Rozumíte pojmu Kevlar? Vzpomněli byste si na význam slova Introverze?

Klíčová slova: profese, wiki, slovo, původ slova, přesný význam, Maskér, přesný výraz, Maskér, lexikon, význam pojmu, odborný výraz, co znamená, etymologie, definice, význam slova, synonymum

Pojem Maskér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Maskér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Maskér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maskér ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Maskér na Google.cz

Vyhledat termín Maskér ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Maskér například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Maskér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Maskér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maskér? Definice pojmu Maskér je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Maskér i jinde než v sekci než v profese.