Kdo je to?
Kdo je to Kartářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kartářka? Lidé, profese

Kartářka

Co znamená a jaký je význam slova Kartářka?

Kartářka je žena, která vykládá karty, tj. věští z nich budoucnost, řešení osobních problémů či charakterový profil osoby, které je vykládáno.
Kartářství není založeno na žádných vědeckých ani racionálních základech, přesto řada lidí věří, že z karet lze vyčíst budoucnost. Kartářka obvykle klientovi vyloží několik karet a z toho, jaké karty (případně v jakém pořadí a umístění) vyložila, pak předpovídat budoucnost, radit s řešením osobních krizí apod. K takovému výkladu lze využít jak klasické hrací karty - často mariášové, méně často například žolíkové - nebo ze speciálních karet typu tarot.
Kartářka může za výklad požadovat finanční úplatu, ale může též provádět výklad zdarma či výměnou za naturální odměnu.
Určité formy kartářství zřejmě existovaly již ve starověku, ve středověku a později byly běžné. V moderní době je kartářství spíše na ústupu, určitá část odvětví se přesunula buď na internet, kde dochází k on-line výkladům, nebo do speciálních relací v televizích.
Někteří terapeuti mohou využívat některé druhy karet (například tarotové) k práci s klientem, například k odhalování podvědomých vzorců a traumat. Podobně lze například karty využít k seberozvoji, například při meditaci nad archetypem některé z karet, opět typicky tarotové karty.
Kartářství se obvykle spojuje se ženami, méně obvykle můžeme narazit na kartáře.Kdo je to Kartářka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kartářka? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Kartářka se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Želírovací cukr? Vzpomněli byste si na význam slova Daň z nemovitosti? Rozumíte pojmu Ledová káva? Znáte definici termínu Copyright?

Klíčová slova: formulace, heslo, význam, definice, přesný výraz, vysvětlení, wikipedie, pojem, wiki, význam slova, význam pojmu, synonymum, profese, Kartářka, co znamená, přesný výraz

Pojem Kartářka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kartářka

Hledat frázi Kartářka ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Kartářka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Kartářka na Google obrázcích

Najít pojem Kartářka ve Wikipedii

Najít výraz Kartářka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kartářka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Kartářka, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Kartářka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kartářka? Definice pojmu Kartářka je v kategorii Profese

Kategorie profese, zrzka básnířka, kartářka, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).