Kdo je to?
Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Kdo je to Geograf?

Jaký je význam slova Geograf? Co to znamená?

Geograf je vědec – zeměpisec, který se zaměřuje na krajinné oblasti země, její vývoj a interakci různých jevů. Studuje změny společnosti a vliv těchto změn na krajinu. Je specialistou v oblasti přírody, techniky i společnosti.
Geograf se může věnovat kartografii, regionální geografii, fyzické geografii nebo sociální geografii.Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Geograf? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Gazpacho? Znáte pojem Stud? Rozumíte pojmu Relé? Vzpomenete si na definici slova Krevní obraz?

Klíčová slova: pojem, definice, popis, význam slova, odborný výraz, věda, formulace, přesný význam, vysvětlení, etymologie, co je to Geograf?, synonymum, termín, lexikon, Geograf, přesný výraz

Pojem Geograf je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Geograf v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Geograf ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Geograf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Geograf ve Wikislovníku

Najít pojem Geograf ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Geograf například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Geograf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geograf? Kdo to byl Geograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geograf? Definice pojmu Geograf je v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).