Kdo je to?
Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Kdo je to Geograf?

Jaký je význam slova Geograf? Co to znamená?

Geograf je vědec – zeměpisec, který se zaměřuje na krajinné oblasti země, její vývoj a interakci různých jevů. Studuje změny společnosti a vliv těchto změn na krajinu. Je specialistou v oblasti přírody, techniky i společnosti.
Geograf se může věnovat kartografii, regionální geografii, fyzické geografii nebo sociální geografii.Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Definici slova Geograf můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Gazpacho? Znáte termín Kulajda? Rozumíte pojmu Relé? Víte, co je to Tunelování?

Klíčová slova: pojem, formulace, wiki, lexikon, etymologie, kdo je Geograf?, význam pojmu, přesný význam, termín, co znamená, věda, Geograf, význam slova, definice, popis, heslo

Pojem Geograf je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Geograf zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Geograf ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Geograf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Geograf ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geograf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Geograf například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Geograf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Geograf? Kdo to byl Geograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geograf? Definice pojmu Geograf se nachází v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Geograf i v jiné kategorii než v věda.