Kdo je to?
Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Kdo je to Geograf?

Jaký je význam slova Geograf? Co to znamená?

Geograf je vědec – zeměpisec, který se zaměřuje na krajinné oblasti země, její vývoj a interakci různých jevů. Studuje změny společnosti a vliv těchto změn na krajinu. Je specialistou v oblasti přírody, techniky i společnosti.
Geograf se může věnovat kartografii, regionální geografii, fyzické geografii nebo sociální geografii.Kdo je to, byl Geograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geograf? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Geograf s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kritické myšlení? Znáte pojem Kritické myšlení? Rozumíte pojmu Spam? Vzpomenete si na definici slova Downův syndrom?

Klíčová slova: informace, význam, heslo, význam slova, synonymum, přesný význam, slovo, co znamená, termín, pojem, popis, význam pojmu, Geograf, formulace, kdo to je, odborný výraz

Pojem Geograf je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Geograf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Geograf ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geograf ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Geograf ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Geograf například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geograf

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Geograf? Kdo to byl Geograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geograf? Definice pojmu Geograf patří do sekce věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.