Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegetarián?

Jaký je význam slova Vegetarián? Co to znamená?

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí. Poukazují na to, že nechtějí mít podíl na utrpení zvířat kvůli jejich chovu na maso.Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Vegetarián? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dropbox? Znáte definici termínu Sfinga? Znáte termín Testosteron? Pamatujete si definici pojmu Světadíl?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, kdo je Vegetarián?, popis, termín, popis, slovo, vysvětlení, co znamená, původ slova, lexikon, přesný výraz, co je to Vegetarián?, wiki, formulace, synonymum

Pojem Vegetarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Vegetarián

Hledat slovo Vegetarián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Vegetarián ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Vegetarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Vegetarián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegetarián například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Vegetarián, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vegetarián? Kdo to byl Vegetarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegetarián? Definice pojmu Vegetarián se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.