Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegetarián?

Jaký je význam slova Vegetarián? Co to znamená?

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí. Poukazují na to, že nechtějí mít podíl na utrpení zvířat kvůli jejich chovu na maso.Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Vegetarián s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dropbox? Víte co je Lurex? Znáte termín Testosteron? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rokoko?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, termín, přesný význam, lexikon, definice, informace, význam slova, co je to Vegetarián?, Vegetarián, význam, popis, slovo, formulace, vlastnosti, význam pojmu

Pojem Vegetarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vegetarián zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Vegetarián ve Wikipedii

Najít pojem Vegetarián ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Vegetarián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vegetarián ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegetarián například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Vegetarián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vegetarián? Kdo to byl Vegetarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegetarián? Definice pojmu Vegetarián je v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.