Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegetarián?

Jaký je význam slova Vegetarián? Co to znamená?

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí. Poukazují na to, že nechtějí mít podíl na utrpení zvířat kvůli jejich chovu na maso.Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Definici slova Vegetarián můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Zelená karta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Síto? Znáte termín Kontuze? Znáte termín Indukčnost?

Klíčová slova: co je to Vegetarián?, význam slova, přesný výraz, Vegetarián, původ slova, etymologie, pojem, wiki, definice, slovo, význam pojmu, lexikon, odborný výraz, formulace, kdo je Vegetarián?, vysvětlení

Pojem Vegetarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Vegetarián na Youtube

Vyhledat heslo Vegetarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Vegetarián ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vegetarián ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegetarián například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Vegetarián, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vegetarián? Kdo to byl Vegetarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegetarián? Definice pojmu Vegetarián se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vegetarián v jiné sekci než vlastnosti.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.