Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegetarián?

Jaký je význam slova Vegetarián? Co to znamená?

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí. Poukazují na to, že nechtějí mít podíl na utrpení zvířat kvůli jejich chovu na maso.Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Vegetarián se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dropbox? Víte, co je to Zonky? Znáte termín Kardio cvičení? Rozumíte pojmu Osifikace?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, význam slova, termín, popis, etymologie, kdo to je, formulace, lexikon, co je to Vegetarián?, přesný výraz, definice, synonymum, kdo je Vegetarián?, slovo, wiki

Pojem Vegetarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Vegetarián

Vyhledat termín Vegetarián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Vegetarián ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vegetarián na Youtube

Zkusit najít Vegetarián ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegetarián například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Vegetarián, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vegetarián? Kdo to byl Vegetarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegetarián? Definice pojmu Vegetarián je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Vegetarián i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.