Kdo je to?
Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vegetarián?

Jaký je význam slova Vegetarián? Co to znamená?

Vegetarián je člověk, který odmítá konzumovat některé živočišné produkty, především maso, ryby, ale třeba i sádlo nebo želatinu. Vegetariáni zpravidla vyznávají zdravý životní styl a kromě toho, že odmítají živočišné produkty jíst, odmítají i materiály jako je kůže nebo hedvábí. Poukazují na to, že nechtějí mít podíl na utrpení zvířat kvůli jejich chovu na maso.Kdo je to, byl Vegetarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vegetarián? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Vegetarián? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dropbox? Pamatujete si definici pojmu Cmunda? Znáte termín Kardio cvičení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šídlo?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, etymologie, vlastnosti, popis, přesný význam, synonymum, význam, pojem, Vegetarián, odborný výraz, přesný výraz, informace, definice, slovo, kdo je Vegetarián?

Pojem Vegetarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Vegetarián doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vegetarián ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Vegetarián ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vegetarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Vegetarián ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vegetarián například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Vegetarián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vegetarián? Kdo to byl Vegetarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vegetarián? Definice pojmu Vegetarián se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Vegetarián hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.