Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Opatrovník s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Entuziasmus? Znáte termín Soucit? Znáte pojem Klížka? Víte, co je to Doping?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, slovo, heslo, význam slova, přesný výraz, definice, termín, státní správa, lexikon, informace, co znamená, vysvětlení, pojem, přesný význam

Pojem Opatrovník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Opatrovník

Vyhledat termín Opatrovník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Opatrovník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Opatrovník na Google.cz

Hledat termín Opatrovník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Opatrovník například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Opatrovník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník patří do sekce státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?