Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Tento text (Opatrovník) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fabulace? Pamatujete si definici pojmu Báje? Znáte pojem Individualismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dilatace?

Klíčová slova: co je to Opatrovník?, význam slova, kdo to je, synonymum, wiki, vysvětlení, lexikon, pojem, popis, heslo, odborný výraz, etymologie, Opatrovník, termín, informace, význam

Pojem Opatrovník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Opatrovník ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Opatrovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Opatrovník na Google.cz

Zkusit najít frázi Opatrovník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Opatrovník například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Opatrovník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než státní správa.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?