Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Opatrovník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Entuziasmus? Vzpomněli byste si na význam slova DPČ? Znáte pojem Klížka? Znáte definici termínu Windsurfing?

Klíčová slova: kdo je Opatrovník?, co je to Opatrovník?, etymologie, popis, lexikon, heslo, význam pojmu, státní správa, vysvětlení, synonymum, slovo, význam slova, termín, význam, formulace, odborný výraz

Pojem Opatrovník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Opatrovník

Hledat frázi Opatrovník ve Wikislovníku

Hledat heslo Opatrovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Opatrovník na Google.cz

Hledat slovo Opatrovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Opatrovník například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Opatrovník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník se nachází v sekci státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Opatrovník i v jiné kategorii než v státní správa.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?