Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Opatrovník? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Adobe air? Vzpomenete si na definici slova Nadsázka? Znáte pojem Školkovné? Vzpomněli byste si na význam slova Elegie?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, Opatrovník, etymologie, kdo je Opatrovník?, odborný výraz, pojem, státní správa, význam slova, formulace, heslo, co je to Opatrovník?, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, význam

Pojem Opatrovník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Opatrovník ve Wikimedia Commons

Najít slovo Opatrovník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Opatrovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Opatrovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Opatrovník například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Opatrovník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Opatrovník hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?