Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Opatrovník s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fabulace? Rozumíte pojmu Základní mzda? Znáte pojem Individualismus? Znáte pojem Sokl?

Klíčová slova: popis, státní správa, etymologie, kdo to je, co znamená, význam pojmu, původ slova, význam, význam slova, formulace, termín, co je to Opatrovník?, wiki, kdo je Opatrovník?, synonymum, přesný výraz

Pojem Opatrovník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Opatrovník v následujících zdrojích

Najít pojem Opatrovník ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Opatrovník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Opatrovník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Opatrovník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Opatrovník například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Opatrovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Opatrovník i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?