Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Opatrovník? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Entuziasmus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osmóza? Znáte pojem Klížka? Víte co je Tlakový Holter?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, wiki, vysvětlení, informace, co je to Opatrovník?, etymologie, Opatrovník, slovo, termín, formulace, státní správa, kdo je Opatrovník?, co znamená, lexikon, popis

Pojem Opatrovník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Opatrovník ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Opatrovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Opatrovník ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Opatrovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Opatrovník například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Opatrovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník je v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?