Kdo je to?
Kdo je Josef Libický? Životopis Josef Libický, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Josef Libický

Kdo je Josef Libický? Životopis, informace, biografie, herectví

Moderátor a kutil Josef Libický se narodil 15. října 1970 v Československu. Vystudoval stavební průmyslovku a po úspěšném absolvování začal podnikat ve stavebnictví. Sám však říká, že stavebnictví pro něj byla tehdy příliš složitá džungle, a proto tento obor opustil a raději se začal věnovat hudbě. V dětství sice hrál na housle, v dospělosti se však pustil jiným směrem a pracoval jako DJ.
Kromě hry na houslí stojí ale z jeho dětství za zmínku i několik malých hereckých rolí. Účastnil se natáčení seriálů Honza jede na plno nebo Plechová kavalérie, výraznější postavy však nikdy neztvárnil, a tak není příliš na místě nazývat jej dětským hercem.
Jako DJ začal pracovat v roce 1988 a postupně se propracovával k moderování. Vystřídal několik rádií včetně Vox, Reginy či Bontonu a spolupracoval s umělci jako je Petr Salava, Miloš Skalka, Lešek Semelka, Palo Habera, Ilona Csáková nebo Josef Laufer.
Jeho jméno je spojeno s agenturami Musicexport Praha, Amfora a jiné.
První zkušeností Josefa Libického s televizními obrazovkami byla TV TOP TV, a poté následovaly i pořady na televizi Nova a TV Barrandov, kde moderoval zpravodajský pořad 90 minut a po boku Kateřiny Hrachovcové a Kateřiny Kristelové pořad 60 minut.
Sám stál u zrodu pořadu o vaření na TV Barrandov Co bude dnes k večeři?, který bodoval u diváků dlouhých sedm let. V tomto pořadu se zviditelnil dnešní porotce soutěže ve vaření Masterchef a nositel Michelinské hvězdy Radek Kašpárek.
Co bude dnes k večeři? není jediný pořad, za jeho vznik vděčí diváci právě Libickému, ale je autorem, moderátorem i scénáristou i reklamního sitcomu Pepouš a Helouš.
Na východočeské televizní stanici V1 moderoval Josef Libický spolu s komikem Josefem Cardou pořad Kutilové. I zde byl Libický nejen moderátor, ale zároveň působil i jako scénárista.
Na rádiu Kiss 98 vytvořil pořad Rada za všechny prachy, který se stal předlohou Našich zpráv na TV Barrandov. Naše zprávy poté vyústily v nový pořad Kutil Adam díky čemuž se z Libického stal profesionální kutil a založil si vlastní YouTube kanál Zlaté české ruce.
Byl ženatý se zpěvačkou Šárkou Tomanovou, která spolumoderovala s Přemkem Podlahou pořad pro kutily a zahrádkáře Receptář. Vztah se však brzy rozpadl a Šárka několik let poté v devětatřiceti letech tragicky zemřela kvůli nadměrnému požívání alkoholických nápojů.Kdo je Josef Libický? Životopis Josef Libický, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Josef Libický

Národnost: česká
Datum narození: 15. října 1970

Tento text (Josef Libický) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Příkon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aritmetický průměr? Pamatujete si definici pojmu Genetika? Znáte termín Epikleze?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Josef Libický?, Josef Libický, život, životopis, wiki, zajímavosti, Josef Libický, informace, popis, biografie, kdy se narodil Josef Libický?, herectví, vysvětlení, osobnost, herectví

Pojem Josef Libický je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Josef Libický ve Wikipedii

Najít výraz Josef Libický ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Josef Libický ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Josef Libický na Google.cz

Vyhledat heslo Josef Libický v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Libický například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Josef Libický?

Nyní již víte Kdo je to Josef Libický? Kdy se narodil Josef Libický? Josef Libický je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Josef Libický například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Libický i v jiné kategorii než je herectví.