Kdo je to?
Kdo je to, byl Mzdová účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mzdová účetní? Lidé, profese

Kdo je to Mzdová účetní?

Jaký je význam slova Mzdová účetní? Co to znamená?

Mzdová účetní je pracovnice v administrativě, kde se stará o zaměstnanecké mzdy, k nimž shromažďuje a uzavírá podklady a vypočítává jejich výši. Musí zkontrolovat správnost osobních údajů, zaznamenat změny, započítat bonusy a přenést do výpočtů údaje o docházce.
Mzdová účetní vede osobní spisy zaměstnanců a mzdové listy, dělá roční uzávěrky, spolupracuje se zdravotními pojišťovnami – oznamuje nástup zaměstnance, ukončení pracovního poměru, registruje změny pojišťovny a podobně.Kdo je to, byl Mzdová účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mzdová účetní? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Mzdová účetní s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úniková hra? Vzpomněli byste si na význam slova Justice? Víte, co je to Viskozita? Znáte definici termínu Živáňská pečeně?

Klíčová slova: heslo, lexikon, původ slova, popis, synonymum, kdo to je, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, Mzdová účetní, přesný význam, kdo je Mzdová účetní?, význam slova, co je to Mzdová účetní?, pojem

Pojem Mzdová účetní je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mzdová účetní v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Mzdová účetní na Youtube

Hledat termín Mzdová účetní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Mzdová účetní ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Mzdová účetní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mzdová účetní například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Mzdová účetní? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mzdová účetní? Kdo to byl Mzdová účetní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mzdová účetní? Definice pojmu Mzdová účetní je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.