Kdo je to?
Kdo je to, byl Mzdová účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mzdová účetní? Lidé, profese

Kdo je to Mzdová účetní?

Jaký je význam slova Mzdová účetní? Co to znamená?

Mzdová účetní je pracovnice v administrativě, kde se stará o zaměstnanecké mzdy, k nimž shromažďuje a uzavírá podklady a vypočítává jejich výši. Musí zkontrolovat správnost osobních údajů, zaznamenat změny, započítat bonusy a přenést do výpočtů údaje o docházce.
Mzdová účetní vede osobní spisy zaměstnanců a mzdové listy, dělá roční uzávěrky, spolupracuje se zdravotními pojišťovnami – oznamuje nástup zaměstnance, ukončení pracovního poměru, registruje změny pojišťovny a podobně.Kdo je to, byl Mzdová účetní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mzdová účetní? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Mzdová účetní? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trekové kolo? Víte co je PLS? Víte, co je to eBay? Vzpomněli byste si co označuje výraz Niacin?

Klíčová slova: lexikon, informace, přesný výraz, popis, význam, co znamená, odborný výraz, definice, kdo to je, heslo, pojem, co je to Mzdová účetní?, kdo je Mzdová účetní?, formulace, význam pojmu, Mzdová účetní

Pojem Mzdová účetní je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Mzdová účetní ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Mzdová účetní ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Mzdová účetní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mzdová účetní na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mzdová účetní například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Mzdová účetní? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mzdová účetní? Kdo to byl Mzdová účetní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mzdová účetní? Definice pojmu Mzdová účetní se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.