Kdo je to?
Kdo je to, byl Vitarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vitarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vitarián?

Co znamená a jaký je význam slova Vitarián?

Vitariáni jsou příznivci poněkud extrémních stravovacích návyků. Podobně jako vegani odmítají všechno, co je živočišného původu. Vitariáni navíc k tomu odmítají jakoukoliv tepelně upravenou stravu, protože podle jejich přesvědčení všechno, co bylo zahřáto na více než 42 stupňů, je špatné a nejedná se o raw potravinu, tzv. živé jídlo (raw - anglicky "syrový"). Teplota nad 42 stupňů ničí enzymy a ty vitariáni považují za důležitou složku potravy. Správný vitarián se tedy bude živit syrovou zeleninou, naklíčeným obilím, ořechy, ovocem, semeny a luštěninami. Taková strava ovšem může být jednostranná a může vést k nedostatku jiných důležitých látek (např. živočišných bílkovin).Kdo je to, byl Vitarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vitarián? Lidé, vlastnosti

Tento text (Vitarián) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Isofix? Víte, co je to Mysl? Pamatujete si definici pojmu Bulgur? Rozumíte pojmu Existenční minimum?

Klíčová slova: vlastnosti, význam, lexikon, synonymum, informace, wiki, slovo, popis, co je to Vitarián?, vysvětlení, formulace, původ slova, odborný výraz, termín, Vitarián, heslo

Pojem Vitarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Vitarián ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vitarián ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Vitarián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Vitarián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vitarián například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vitarián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vitarián? Kdo to byl Vitarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vitarián? Definice pojmu Vitarián je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vitarián v jiné sekci než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.