Kdo je to?
Kdo je to, byl Vitarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vitarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vitarián?

Co znamená a jaký je význam slova Vitarián?

Vitariáni jsou příznivci poněkud extrémních stravovacích návyků. Podobně jako vegani odmítají všechno, co je živočišného původu. Vitariáni navíc k tomu odmítají jakoukoliv tepelně upravenou stravu, protože podle jejich přesvědčení všechno, co bylo zahřáto na více než 42 stupňů, je špatné a nejedná se o raw potravinu, tzv. živé jídlo (raw - anglicky "syrový"). Teplota nad 42 stupňů ničí enzymy a ty vitariáni považují za důležitou složku potravy. Správný vitarián se tedy bude živit syrovou zeleninou, naklíčeným obilím, ořechy, ovocem, semeny a luštěninami. Taková strava ovšem může být jednostranná a může vést k nedostatku jiných důležitých látek (např. živočišných bílkovin).Kdo je to, byl Vitarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vitarián? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vitarián? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Osobní bankrot? Znáte termín Anaerobní cvičení? Pamatujete si definici pojmu Laminární box? Víte, co je to Artróza?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, význam slova, etymologie, přesný význam, co je to Vitarián?, vlastnosti, původ slova, význam, vysvětlení, formulace, co znamená, definice, slovo, pojem, kdo je Vitarián?

Pojem Vitarián je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Vitarián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Vitarián ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Vitarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Vitarián ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vitarián například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Vitarián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vitarián? Kdo to byl Vitarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vitarián? Definice pojmu Vitarián je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Vitarián i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.