Kdo je to?
Kdo je to Freerider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Freerider? Lidé, sport

Kdo je to Freerider?

Jaký je význam slova Freerider? Co to znamená?

Freerider je člověk, který se věnuje freeridu, tedy adrenalinové sportovní jízdě mimo vyznačené trasy. Může se jednat o jízdu ve volném terénu na kole, na lyžích, na snowboardu atd.
Nejčastěji se tento pojem spojuje s cyklistikou. Zde už se vyvinul ve specifické sportovní odvětví, kde se kromě samotné terénní jízdy provozují i akrobatické a další triky.
Vzhledem k tomu, že při freeridu může docházet k úrazům a též k ničení krajiny, je vhodné provozovat tyto sporty na místech k tomu určeným.Kdo je to Freerider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Freerider? Lidé, sport

Tento text (Freerider) můžete sdílet s ostatnímina Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem NFC? Znáte pojem Svěrka? Pamatujete si definici pojmu Léze? Vzpomenete si na definici slova Libertarianismus?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, heslo, význam, Freerider, wikipedie, přesný význam, wiki, význam slova, synonymum, co znamená, přesný výraz, sport, význam pojmu, informace, popis

Pojem Freerider je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Freerider na Google.cz

Zkusit najít výraz Freerider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Freerider ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Freerider ve Wikipedii

Vyhledat pojem Freerider na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Freerider například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Freerider

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Freerider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Freerider? Definice pojmu Freerider patří do kategorie Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Freerider i v jiných kategoriích (než sport).