Kdo je to?
Kdo je Dalibor Martínek? Životopis Dalibor Martínek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Dalibor Martínek

Kdo je Dalibor Martínek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Dalibor Martínek je český novinář, žurnalista, šéfredaktor a ekonom.
Dalibor Martínek vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze. Po studiích začínal jako editor v deníku Dnes. Pak se dostal do týdeníku Ekonom a jako jeden ze členů E.collegia byl zodpovědný nejen za články v Ekonomu, ale i v Hospodářských novinách a na portálech Akluálně.cz a iHned.cz. Kromě toho se zasloužil o rozjezd ekonomického zpravodajství na kanále ČT 24, dále pak pracoval v Mladé frontě na ekonomickém deníku s názvem E15, kde působil i jako šéfeditor. Nakonec přešel do Lidových novin, kde byl nejen šéfem ekonomické rubriky, ale i zástupcem šéfredaktora a mezi jeho hlavní náplň práce patřilo znovuobnovení ekonomických témat pro tento deník, vznik nových rubrik a samozřejmě s ohledem na dobu také vznik nových formátů pro elektronickou formu tohoto deníku.
Dalibor Martínek je známý svými neotřelými a zajímavými komentáři, ve kterých si nebere servítky vůči politikům, ekonomům ani jiným skupinám obyvatelstva (učitelé, lékaři, důchodci, nebo dokonce pan prezident). Jeho komentáře bývají vtipné, živé, přitahují pozornost, ale někdo by je mohl označit i za poněkud nekorektní.Kdo je Dalibor Martínek? Životopis Dalibor Martínek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Dalibor Martínek

Národnost: česká

Líbí se stručný životopis s osobou Dalibor Martínek? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Palmarín? Vzpomněli byste si na význam slova Školkovné? Víte co je Cappuccino? Znáte definici termínu Aloha?

Klíčová slova: životopis, novináři, wikipedie, lexikon, kdo je Dalibor Martínek?, vysvětlení, novináři, Dalibor Martínek, Dalibor Martínek, osobnost, zajímavosti, osobnosti, život, informace, popis, národnost

Pojem Dalibor Martínek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Dalibor Martínek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Dalibor Martínek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Dalibor Martínek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Dalibor Martínek na Youtube

Najít termín Dalibor Martínek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Martínek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Dalibor Martínek?

Právě jste zjistili Kdo je to Dalibor Martínek? Dalibor Martínek je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, editor, dalibor Martínek, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Dalibor Martínek například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Martínek i v jiné kategorii než je novináři.