Kdo je to?
Kdo je to, byl Heretik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heretik? Lidé, náboženství

Kdo je to Heretik?

Jaký je význam slova Heretik? Co to znamená?

Heretik neboli kacíř či bludař je zastánce takové víry, která se odlišuje od názorů oficiální církve. Jako heretik může být označen i ten, kdo vyjadřuje názor, který není na náboženství založen, na nějakou tzv. ortodoxní věc. Původ pojmenování je ve slově katar, jednalo se o stoupence náboženského hnutí středověké Francie. Ti byli vyhlazeni ve 13. století, když proti nim byly vypraveny křížové výpravy.
Vůči heretikům bylo běžně používáno násilí, byli vyhledáváni a pronásledováni inkvizitory, později byli exkomunikováni.Kdo je to, byl Heretik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heretik? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Heretik sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Last minute? Znáte definici termínu Prokura? Znáte definici termínu Odvěsna? Pamatujete si definici pojmu Privatizace?

Klíčová slova: co je to Heretik?, význam pojmu, formulace, wiki, přesný význam, co znamená, termín, význam slova, kdo to je, lexikon, Heretik, synonymum, etymologie, vysvětlení, význam, popis

Pojem Heretik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Heretik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Heretik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Heretik ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Heretik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Heretik například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Heretik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Heretik? Kdo to byl Heretik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heretik? Definice pojmu Heretik patří do sekce náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Heretik v jiné sekci než náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.