Kdo je to?
Kdo je to, byl Heretik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heretik? Lidé, náboženství

Kdo je to Heretik?

Jaký je význam slova Heretik? Co to znamená?

Heretik neboli kacíř či bludař je zastánce takové víry, která se odlišuje od názorů oficiální církve. Jako heretik může být označen i ten, kdo vyjadřuje názor, který není na náboženství založen, na nějakou tzv. ortodoxní věc. Původ pojmenování je ve slově katar, jednalo se o stoupence náboženského hnutí středověké Francie. Ti byli vyhlazeni ve 13. století, když proti nim byly vypraveny křížové výpravy.
Vůči heretikům bylo běžně používáno násilí, byli vyhledáváni a pronásledováni inkvizitory, později byli exkomunikováni.Kdo je to, byl Heretik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heretik? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Heretik s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu VIP? Znáte termín RPSN? Znáte definici termínu Jmelí? Víte, co je to Pixel?

Klíčová slova: heslo, definice, pojem, kdo to je, význam pojmu, wiki, synonymum, termín, odborný výraz, co je to Heretik?, popis, význam, přesný význam, slovo, popis, lexikon

Pojem Heretik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Heretik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Heretik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Heretik ve Wikipedii

Hledat výraz Heretik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Heretik například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Heretik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Heretik? Kdo to byl Heretik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heretik? Definice pojmu Heretik se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Heretik i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.