Kdo je to?
Kdo je to Nástrojař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nástrojař? Lidé, profese

Kdo je to Nástrojař?

Jaký je význam slova Nástrojař? Co to znamená?

Nástrojař je odborník, který zvládá samostatnou práci při montáži, zkoušení, zavádění a opravách nástrojů, se kterými tvaruje materiály, formy, speciální nástroje, měřidla a podobně. Zvládá rýsování, ruční opracování, řezání, zhotovuje šablony a měřidla, sestavuje nástroje, zkouší je a upravuje.
Nástrojař je zodpovědný také za údržbu a opravy vybavení, nástrojů a strojů.Kdo je to Nástrojař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nástrojař? Lidé, profese

Definici slova Nástrojař můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Microsoft Access? Znáte definici termínu Tapioka? Vzpomenete si na definici slova Stanné právo? Pamatujete si definici pojmu Kybernetický útok?

Klíčová slova: heslo, termín, přesný výraz, vysvětlení, informace, popis, co znamená, původ slova, formulace, přesný výraz, wiki, synonymum, význam, profese, význam pojmu, slovo

Pojem Nástrojař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Nástrojař ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Nástrojař ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nástrojař ve Wikimedia Commons

Hledat termín Nástrojař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Nástrojař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nástrojař například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nástrojař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nástrojař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nástrojař? Definice pojmu Nástrojař se nachází v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).