Kdo je to?
Kdo je to, byl Nástrojař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nástrojař? Lidé, profese

Kdo je to Nástrojař?

Co znamená a jaký je význam slova Nástrojař?

Nástrojař je odborník, který zvládá samostatnou práci při montáži, zkoušení, zavádění a opravách nástrojů, se kterými tvaruje materiály, formy, speciální nástroje, měřidla a podobně. Zvládá rýsování, ruční opracování, řezání, zhotovuje šablony a měřidla, sestavuje nástroje, zkouší je a upravuje.
Nástrojař je zodpovědný také za údržbu a opravy vybavení, nástrojů a strojů.Kdo je to, byl Nástrojař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nástrojař? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Nástrojař? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pálení čarodejnic? Vzpomenete si na definici slova Trichomoniáza? Vzpomenete si na definici slova Ikona? Vzpomněli byste si na význam slova Amazon?

Klíčová slova: kdo to je, informace, přesný výraz, wiki, formulace, co je to Nástrojař?, Nástrojař, profese, lexikon, termín, synonymum, heslo, popis, původ slova, význam, pojem

Pojem Nástrojař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nástrojař ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Nástrojař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Nástrojař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Nástrojař ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nástrojař například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nástrojař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nástrojař? Kdo to byl Nástrojař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nástrojař? Definice pojmu Nástrojař je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Nástrojař i v jiných kategoriích (než profese).