Kdo je to?
Kdo je to Misionář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Misionář? Lidé, náboženství

Kdo je to Misionář?

Co znamená a jaký je význam slova Misionář?

Misionář je člověk, který agituje ve prospěch své víry a náboženství. Obvykle se snaží přesvědčit ateisty či lidi jiné víry, aby přistoupili k jeho náboženství. Misionáři také se svým posláním často vyrážejí do jiných zemí.
Misie jsou spojeny především s křesťanskou vírou. Církev vysílala své misionáře do zemí, které ještě nebyly obráceny na křesťanskou víru, a snažila se v nich působit. Dělo se tak už od raného středověku až do současnosti. Zatímco v dřívějších dobách působili hlavně v Evropě, po objevení Ameriky se jejich působení přesunulo tam a dodnes fungují misie v Africe.
Názory na misionáře se v současné době různí. Do řady oblastí přinesli vzdělání a technologický i lékařský pokrok. Na druhou stranu byly některé civilizace na víru převáděny velmi násilnými způsoby a byla ničena jejich původní kultura.Kdo je to Misionář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Misionář? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Misionář? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Burrito? Víte, co je to Zpětná vazba? Pamatujete si definici pojmu Fáma? Rozumíte pojmu Daňový doklad?

Klíčová slova: náboženství, lexikon, význam slova, co znamená, wikipedie, vysvětlení, slovo, význam pojmu, formulace, etymologie, popis, přesný výraz, odborný výraz, definice, pojem, přesný výraz

Pojem Misionář je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Misionář ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Misionář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Misionář na Youtube

Zkusit najít frázi Misionář ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Misionář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Misionář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Misionář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Misionář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Misionář? Definice pojmu Misionář patří do kategorie Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.