Kdo je to?
Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Kdo je to Thálie?

Jaký je význam slova Thálie? Co to znamená?

Thálie byla jednou z devíti múz (múza komedie) ve starověkém Řecku. Po ní byla pojmenována Cena Thálie, kterou v České republice každoročně už od roku 1993 uděluje Herecká asociace, a to v několika kategoriích. Ocenění je považováno za prestižní, k jeho předávání dochází na jevišti Národního divadla a vysílá ho Česká televize.Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Thálie? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Tětiva? Znáte definici termínu Daň z nemovitosti? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nihilismus? Pamatujete si definici pojmu Dokovací stanice?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, popis, mytologie, co znamená, kdo je Thálie?, význam pojmu, informace, wiki, lexikon, synonymum, etymologie, význam slova, pojem, význam, původ slova

Pojem Thálie je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Thálie ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Thálie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Thálie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thálie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Thálie například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Thálie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Thálie? Kdo to byl Thálie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thálie? Definice pojmu Thálie je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.