Kdo je to?
Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Kdo je to Thálie?

Jaký je význam slova Thálie? Co to znamená?

Thálie byla jednou z devíti múz (múza komedie) ve starověkém Řecku. Po ní byla pojmenována Cena Thálie, kterou v České republice každoročně už od roku 1993 uděluje Herecká asociace, a to v několika kategoriích. Ocenění je považováno za prestižní, k jeho předávání dochází na jevišti Národního divadla a vysílá ho Česká televize.Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Tento text (Thálie) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Vektor? Víte co je Registrační pokladna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Factoring? Vzpomněli byste si co označuje výraz Creatin?

Klíčová slova: co znamená, wiki, definice, slovo, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, mytologie, pojem, popis, odborný výraz, přesný význam, původ slova, informace, kdo je Thálie?, význam slova

Pojem Thálie je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Thálie ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Thálie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Thálie ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Thálie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Thálie například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Thálie? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Thálie? Kdo to byl Thálie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thálie? Definice pojmu Thálie je v sekci mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Thálie i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.