Kdo je to?
Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Kdo je to Thálie?

Jaký je význam slova Thálie? Co to znamená?

Thálie byla jednou z devíti múz (múza komedie) ve starověkém Řecku. Po ní byla pojmenována Cena Thálie, kterou v České republice každoročně už od roku 1993 uděluje Herecká asociace, a to v několika kategoriích. Ocenění je považováno za prestižní, k jeho předávání dochází na jevišti Národního divadla a vysílá ho Česká televize.Kdo je to, byl Thálie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thálie? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Thálie s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Tětiva? Znáte pojem Lucidní snění? Vzpomněli byste si co označuje výraz Živá tapeta? Vzpomenete si na definici slova Logopedie?

Klíčová slova: informace, etymologie, pojem, co znamená, slovo, původ slova, význam slova, přesný význam, přesný výraz, lexikon, synonymum, vysvětlení, formulace, mytologie, Thálie, význam

Pojem Thálie je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thálie ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Thálie na Youtube

Vyhledat termín Thálie ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Thálie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Thálie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Thálie? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Thálie? Kdo to byl Thálie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thálie? Definice pojmu Thálie se nachází v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.