Kdo je to?
Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Pavel Nedvěd?

Kdo je to Pavel Nedvěd? Stručný životopis

Pavel Nedvěd je bývalý nejlepší fotbalista Evropy, fotbalový záložník a reprezentant ČR ve fotbale. Zařadil se mezi nejlepší žijící fotbalisty vůbec. Dvakrát si přivezl medaile z mistrovství Evropy, stal se vítězem Superpoháru UEFA a Poháru vítězů pohárů. Je i mistrem Česka a Itálie. V domácích anketách se stal mistrem Československa, Fotbalistou roku a Sportovcem roku.
Pavel Nedvěd byl také vyznamenán Medailí Za zásluhy.Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Pavel Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: Cheb

Tento text (Pavel Nedvěd) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nacionalismus? Znáte definici termínu Stud? Znáte pojem Akcelerace? Pamatujete si definici pojmu Lodyha?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, co je to Pavel Nedvěd?, co znamená, etymologie, popis, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, kdo je Pavel Nedvěd?, definice, heslo, sport, lexikon

Pojem Pavel Nedvěd je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pavel Nedvěd v následujících zdrojích

Hledat slovo Pavel Nedvěd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pavel Nedvěd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Pavel Nedvěd ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Pavel Nedvěd ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Nedvěd například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Pavel Nedvěd? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Nedvěd? Kdo to byl Pavel Nedvěd? Kdy se narodil Pavel Nedvěd? Kde se narodil Pavel Nedvěd? Pavel Nedvěd je v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Pavel Nedvěd dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Nedvěd i v jiné kategorii než je sport.