Kdo je to?
Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Pavel Nedvěd?

Kdo je to Pavel Nedvěd? Stručný životopis

Pavel Nedvěd je bývalý nejlepší fotbalista Evropy, fotbalový záložník a reprezentant ČR ve fotbale. Zařadil se mezi nejlepší žijící fotbalisty vůbec. Dvakrát si přivezl medaile z mistrovství Evropy, stal se vítězem Superpoháru UEFA a Poháru vítězů pohárů. Je i mistrem Česka a Itálie. V domácích anketách se stal mistrem Československa, Fotbalistou roku a Sportovcem roku.
Pavel Nedvěd byl také vyznamenán Medailí Za zásluhy.Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Pavel Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: Cheb

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Nedvěd sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kokain? Víte co je Charakter? Znáte pojem Kodifikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysplazie?

Klíčová slova: Pavel Nedvěd, původ slova, odborný výraz, popis, wiki, kdo je Pavel Nedvěd?, co znamená, heslo, přesný význam, co je to Pavel Nedvěd?, termín, informace, význam slova, popis, vysvětlení, pojem

Pojem Pavel Nedvěd je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Pavel Nedvěd na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Pavel Nedvěd ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Pavel Nedvěd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Pavel Nedvěd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Nedvěd například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Pavel Nedvěd? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pavel Nedvěd? Kdo to byl Pavel Nedvěd? Kdy se narodil Pavel Nedvěd? Kde se narodil Pavel Nedvěd? Pavel Nedvěd se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Nedvěd dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Nedvěd i v jiné kategorii než je sport.