Kdo je to?
Kdo je Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Pavel Nedvěd?

Kdo je Pavel Nedvěd? Životopis, informace, biografie, sport

Pavel Nedvěd je bývalý nejlepší fotbalista Evropy, fotbalový záložník a reprezentant ČR ve fotbale. Zařadil se mezi nejlepší žijící fotbalisty vůbec. Dvakrát si přivezl medaile z mistrovství Evropy, stal se vítězem Superpoháru UEFA a Poháru vítězů pohárů. Je i mistrem Česka a Itálie. V domácích anketách se stal mistrem Československa, Fotbalistou roku a Sportovcem roku.
Pavel Nedvěd byl také vyznamenán Medailí Za zásluhy.Kdo je Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Pavel Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: Cheb

Líbí se stručný životopis s osobou Pavel Nedvěd? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Armagedon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Státní dluh? Znáte pojem Kupole? Víte co je Thriller?

Klíčová slova: národnost, informace, zajímavosti, vysvětlení, sport, Pavel Nedvěd, osobnost, narození, wiki, wikipedie, životopis, sport, biografie, osobnosti, život, místo narození

Pojem Pavel Nedvěd je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Pavel Nedvěd ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Pavel Nedvěd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pavel Nedvěd na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pavel Nedvěd ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Nedvěd například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Pavel Nedvěd? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Pavel Nedvěd? Kdy se narodil Pavel Nedvěd? Kde se narodil Pavel Nedvěd? Pavel Nedvěd je v kategorii Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pavel Nedvěd třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Nedvěd i v jiné kategorii než je sport.