Kdo je to?
Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Pavel Nedvěd?

Kdo je to Pavel Nedvěd? Stručný životopis

Pavel Nedvěd je bývalý nejlepší fotbalista Evropy, fotbalový záložník a reprezentant ČR ve fotbale. Zařadil se mezi nejlepší žijící fotbalisty vůbec. Dvakrát si přivezl medaile z mistrovství Evropy, stal se vítězem Superpoháru UEFA a Poháru vítězů pohárů. Je i mistrem Česka a Itálie. V domácích anketách se stal mistrem Československa, Fotbalistou roku a Sportovcem roku.
Pavel Nedvěd byl také vyznamenán Medailí Za zásluhy.Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Pavel Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: Cheb

Popis osobnosti Pavel Nedvěd můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nacionalismus? Víte co je Fosfor? Znáte pojem Akcelerace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Okultismus?

Klíčová slova: wiki, význam slova, popis, synonymum, slovo, termín, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, informace, vysvětlení, Pavel Nedvěd, význam, lexikon, definice, přesný význam

Pojem Pavel Nedvěd je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Pavel Nedvěd na Google.cz

Najít termín Pavel Nedvěd ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Pavel Nedvěd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Pavel Nedvěd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Nedvěd například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Nedvěd?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Nedvěd? Kdo to byl Pavel Nedvěd? Kdy se narodil Pavel Nedvěd? Kde se narodil Pavel Nedvěd? Pavel Nedvěd patří do sekce sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Pavel Nedvěd dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Nedvěd i v jiné kategorii než je sport.