Kdo je to?
Kdo je to, byl Vodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vodník? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vodník?

Co znamená a jaký je význam slova Vodník?

Vodník nebo také hastrman je nadpřirozená bytost vyskytující se v pověstech a pohádkách. Vodník bývá většinou zlý, někdy výjimečně i hodný, ale obecně žije někde v rybníku nebo v mlýnském náhonu, stahuje lidi do vody, topí je a jejich dušičky uchovává v hrníčcích. Bývá oblečený v zeleném, ze šosu mu neustále kape voda, někdy má schopnost proměnit se v některé vodní živočichy jako ryby nebo žáby. Známý je vodník ze stejnojmenné Erbenovy balady.Kdo je to, byl Vodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vodník? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Vodník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Bulimie? Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Víte, co je to Polemika? Znáte definici termínu Alibismus?

Klíčová slova: přesný výraz, Vodník, vysvětlení, co je to Vodník?, termín, co znamená, nadpřirozené, slovo, wiki, přesný význam, původ slova, význam pojmu, pojem, popis, význam slova, význam

Pojem Vodník je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vodník

Hledat videa s názvem Vodník na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Vodník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Vodník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Vodník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vodník například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vodník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vodník? Kdo to byl Vodník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vodník? Definice pojmu Vodník je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.