Kdo je to?
Kdo je to Kryptobaron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kryptobaron? Lidé, podnikání

Kdo je to Kryptobaron?

Co znamená a jaký je význam slova Kryptobaron?

Kryptobaron je člověk, který spekuluje s kryptoměnami ve velkém. Využívá anonymitu, která je právě kryptoměnou zaručena,, pro obchody, které nemusejí být vždy legální.
Kryptobaron tak může podvádět na daních nebo financovat nelegální činnosti jakými je například vydírání, únos, teroristické akce a podobně. Některé kryptoměny jsou zcela anonymní, proto kryptobaron nevyužije bitcoiny, ale raději jiné typy, jak je třeba monero.Kdo je to Kryptobaron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kryptobaron? Lidé, podnikání

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Existenční minimum? Vzpomenete si na definici slova Lodžie? Víte co je Useň? Vzpomněli byste si na význam slova Celibát?

Klíčová slova: Kryptobaron, wiki, původ slova, definice, synonymum, pojem, termín, význam, vysvětlení, popis, přesný výraz, wikipedie, podnikání, význam pojmu, heslo, odborný výraz

Pojem Kryptobaron je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kryptobaron v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Kryptobaron na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Kryptobaron na Youtube

Zkusit najít pojem Kryptobaron ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kryptobaron ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kryptobaron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kryptobaron například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kryptobaron, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Kryptobaron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kryptobaron? Definice pojmu Kryptobaron patří do kategorie Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Podnikání).