Kdo je to?
Kdo je to Smažka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Smažka? Lidé, hanlivé

Smažka

Co znamená a jaký je význam slova Smažka?

Smažka je hanlivé označení uživatele drog, narkomana, člověka závislého na drogách. Za smažku považujeme uživatele závislého na tvrdých drogách aplikovaných nitrožilně, které si před aplikací předehřívá - "smaží". Závislost na drogách vede většinou k vážným zdravotním, sociálním (kriminalita), rodinným i finančních problémům. Proto jsou tzv. smažky terčem opovržení většinové populace.


Kdo je to Smažka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Smažka? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Akreditace? Vzpomněli byste si na význam slova Prevenar 13? Rozumíte pojmu Mystery shopping? Znáte definici termínu Svobodárna?

Klíčová slova: Smažka, význam slova, formulace, původ slova, odborný výraz, co znamená, hanlivé, popis, lexikon, pojem, slovo, Smažka, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, wiki

Pojem Smažka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Smažka ve Wikislovníku

Najít pojem Smažka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Smažka na Google.cz

Vyhledat výraz Smažka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Smažka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Smažka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Smažka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka už zajisté víte Kdo je to Smažka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Smažka? Definice pojmu Smažka je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka žena, smažka, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též zkusit najít informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).