Kdo je to?
Kdo je to Smažka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Smažka? Lidé, hanlivé

Smažka

Jaký je význam slova Smažka? Co to znamená?

Smažka je hanlivé označení uživatele drog, narkomana, člověka závislého na drogách. Za smažku považujeme uživatele závislého na tvrdých drogách aplikovaných nitrožilně, které si před aplikací předehřívá - "smaží". Závislost na drogách vede většinou k vážným zdravotním, sociálním (kriminalita), rodinným i finančních problémům. Proto jsou tzv. smažky terčem opovržení většinové populace.


Kdo je to Smažka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Smažka? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Smažka doporučujeme sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Adobe air? Vzpomněli byste si co označuje výraz Povodí? Rozumíte pojmu Fanatismus? Znáte termín Plastron?

Klíčová slova: Smažka, wiki, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, význam, formulace, synonymum, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, wikipedie, termín, slovo, pojem, hanlivé

Pojem Smažka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Smažka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem Smažka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Smažka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Smažka ve Wikipedii

Vyhledat slovo Smažka ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Smažka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Smažka například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Smažka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Smažka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Smažka? Definice pojmu Smažka se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte výraz, termín, heslo, výrazkupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).