Kdo je to?
Kdo je to Ujgur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ujgur? Lidé, národnost

Kdo je to Ujgur?

Jaký je význam slova Ujgur? Co to znamená?

Ujgurové jsou turkické etnikum vyznávající islám a žijí převážně v Čínské lidové republice, především v provincii Sin-ťiang. Na světě žije kolem jedenácti milionů Ujgurů, více než dvě třetiny z nich právě v Číně, menší komunity Ujgurů najdeme také například v Kazachstánu.
Z ČLR přicházejí v posledních letech zprávy o systematickém a vládou organizovaném útlaku a teroru Ujgurů. Příslušníci této menšiny jsou často vězněni v "převýchovných" táborech, nuceni vzdávat se svých tradičních zvyků i náboženství nebo využíváni pro otrockou práci.Kdo je to Ujgur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ujgur? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ujgur sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Stipendium? Víte co je Dalekozrakost? Znáte pojem Reddit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Citace?

Klíčová slova: původ slova, termín, formulace, význam, význam pojmu, Ujgur, informace, slovo, pojem, národnost, vysvětlení, národnost, význam slova, lexikon, heslo, popis

Pojem Ujgur je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Ujgur ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Ujgur na Google.cz

Najít slovo Ujgur na Google obrázcích

Najít termín Ujgur ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ujgur ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ujgur například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Ujgur, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ujgur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ujgur? Definice pojmu Ujgur je v sekci Národnost

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Národnost.