Kdo je to?
Kdo je Hana Brejchová? Životopis Hana Brejchová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hana Brejchová

Kdo je Hana Brejchová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Hana Brejchová je herečka, sestra slavnější herečky Jany Brejchové. Její nejznámější rolí je Andula ve filmu režiséra Miloše Formana Lásky jedné plavovlásky. Vzhledem k množství ocenění včetně nominace na Oscara došlo ke sblížení režiséra a herečky a roztržce mezi sestrami, protože v této době Miloš Forman žil s Janou Brejchovou.
Hana Brejchová ztvárnila ještě několik dalších rolí jako Nejkrásnější věk nebo Žirafa, později už dostávala jen epizodní role.Kdo je Hana Brejchová? Životopis Hana Brejchová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Hana Brejchová

Národnost: česká
Datum narození: 12.12.1946
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Hana Brejchová? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cicer? Vzpomenete si na definici slova Kapoun? Znáte pojem Enzymatický peeling? Vzpomněli byste si na význam slova Pole dance?

Klíčová slova: osobnosti, zajímavosti, popis, herectví, vysvětlení, wiki, datum narození, kde se narodila Hana Brejchová?, život, osobnost, Hana Brejchová, životopis, informace, Hana Brejchová, místo narození, herectví

Pojem Hana Brejchová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Hana Brejchová na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Hana Brejchová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Hana Brejchová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Hana Brejchová ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Hana Brejchová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Brejchová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Hana Brejchová?

Právě jste zjistili Kdo je to Hana Brejchová? Kdy se narodila Hana Brejchová? Kde se narodila Hana Brejchová? Hana Brejchová se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, zrzek v bílém, hana Brejchová, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Hana Brejchová například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Brejchová i v jiné kategorii než je herectví.