Kdo je to?
Kdo je Dascha Polanco? Životopis Dascha Polanco, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Dascha Polanco

Kdo je Dascha Polanco? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Dascha Yolaine Polanco je americká filmová a televizní herečka původem z Dominikánské republiky. Polanco se narodila v prosinci 1982 ve městě Santa Domingo do rodiny mechanika a kosmetičky. Dascha má také dva mladší sourozence. Když byla dítě, s rodiči se přestěhovala do USA. Žila v New Yorku v Brooklynu nebo na Floridě v Miami.
Od dětství se Dascha chtěla stát herečkou, ale kvůli své nadváze od svého snu upustila a začala studovat psychologii v New Yorku na Hunter College. Po úspěšných studiích získala práci zdravotní sestry v Bronxu ve zdravotnickém centru Montefiore Medical Center.
Roku 2011 se Polanco přihlásila do castingové agentury Shirley Grant Management. Následně získala menší role v televizních seriálech Vzpomínky (2011) a Okrsek 22 (2012). Největší zlom v její herecké kariéře však přišel již o rok později, když dostala roli Dayanary Diaz v americkém seriálu Orange Is The New Black. V seriálu se objevila ve všech sedmi sériích, a to v letech 2013-2019. Poté se objevila ještě v seriálech American Crime Story (2018), Ruská panenka, Když nás vidí, Evil (2019) nebo Poker Face (2023).
Polanco doposud vytvořila desítku filmových rolí, a to ve filmech Dej mi domov (2013), Švec (2014), Podnikavá Joy (2015), The Perfect Match (2016). Roku 2019 si zahrála po boku Roberta de Nira a Joe Pesciho ve filmu Irčan, který režíroval Martin Scorsese. Roku 2022 ztvárnila roli ve filmu Samaritán. V tomto snímku hrála spolu s hercem Sylvestrem Stallonem.
Kromě hraní se v roce 2015 stala tváří kampaně oděvní značky Women’s Apparel. Bylo to poprvé, co se tváří této značky stala latinsko-americká herečka.
Dascha Polanco je matkou dvou dcer – Dasany Kristal a Aryam.Kdo je Dascha Polanco? Životopis Dascha Polanco, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Dascha Polanco

Národnost: americká
Datum narození: 3. 12. 1982
Místo narození: Santo Domingo, Dominikánská republika

Popis osobnosti Dascha Polanco můžete sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Homofobie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dusík? Pamatujete si definici pojmu Kvartál? Znáte termín Peluška?

Klíčová slova: herectví, kde se narodila Dascha Polanco?, národnost, život, wiki, kdo je Dascha Polanco?, místo narození, životopis, datum narození, wikipedie, narození, osobnost, herectví, biografie, popis, kdy se narodila Dascha Polanco?

Pojem Dascha Polanco je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Dascha Polanco v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dascha Polanco ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Dascha Polanco ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dascha Polanco ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Dascha Polanco ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dascha Polanco například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Dascha Polanco?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Dascha Polanco? Kdy se narodila Dascha Polanco? Kde se narodila Dascha Polanco? Dascha Polanco se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Dascha Polanco například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dascha Polanco i v jiné kategorii než je herectví.