Kdo je to?
Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Advokát

Jaký je význam slova Advokát? Co to znamená?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Advokát můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vrubopis? Pamatujete si definici pojmu Podnikatelský účet? Znáte pojem Tenderizér? Vzpomněli byste si co znamená slovo Troposféra?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, význam pojmu, wiki, původ slova, Advokát, formulace, popis, přesný výraz, profese, vysvětlení, význam, přesný význam, pojem, Advokát, synonymum

Pojem Advokát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Advokát

Najít termín Advokát ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Advokát ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Advokát ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Advokát na Google.cz

Zkusit najít frázi Advokát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokát například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Advokát, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát je v sekci Profese

Kategorie profese, potápěč, advokát, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Advokát v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.