Kdo je to?
Kdo je to, byl Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Advokát? Lidé, profese

Kdo je to Advokát?

Jaký je význam slova Advokát? Co to znamená?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to, byl Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Advokát? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Advokát? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Konifery? Víte, co je to Výchovný ústav? Znáte pojem Burčák? Rozumíte pojmu Ochechule?

Klíčová slova: Advokát, co je to Advokát?, význam pojmu, přesný výraz, význam, etymologie, popis, kdo je Advokát?, wiki, lexikon, odborný výraz, informace, definice, kdo to je, vysvětlení, přesný význam

Pojem Advokát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Advokát na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokát ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Advokát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Advokát na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokát například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Advokát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Advokát? Kdo to byl Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Advokát i v jiné sekci než je kategorie profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.