Kdo je to?
Kdo je to, byl Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Advokát? Lidé, profese

Kdo je to Advokát?

Jaký je význam slova Advokát? Co to znamená?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to, byl Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Advokát? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Advokát se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Artyčok? Vzpomněli byste si na význam slova Hematom? Znáte pojem Dialog? Znáte definici termínu Stínová vláda?

Klíčová slova: slovo, wiki, profese, význam, termín, význam pojmu, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, etymologie, synonymum, pojem, heslo, původ slova, kdo je Advokát?, popis

Pojem Advokát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Advokát lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokát ve Wikimedia Commons

Najít termín Advokát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Advokát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Advokát ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokát například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Advokát, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Advokát? Kdo to byl Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Advokát v jiné sekci než profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.