Kdo je to?
Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Kdo je to Advokát?

Jaký je význam slova Advokát? Co to znamená?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Definici slova Advokát můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Artyčok? Vzpomenete si na definici slova Byreta? Znáte pojem Bílý trikot? Vzpomněli byste si na význam slova Mír?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, popis, význam pojmu, profese, formulace, význam, wikipedie, synonymum, pojem, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, termín, wiki, informace

Pojem Advokát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Advokát ve Wikipedii

Hledat výraz Advokát ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokát ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Advokát ve Wikislovníku

Hledat slovo Advokát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokát například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Advokát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.