Kdo je to?
Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Kdo je to Advokát?

Co znamená a jaký je význam slova Advokát?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Definici pojmu Advokát sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Artyčok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ruptura? Znáte pojem Bílý trikot? Znáte termín Grenadina?

Klíčová slova: význam, Advokát, synonymum, význam slova, informace, profese, heslo, přesný výraz, původ slova, lexikon, etymologie, přesný výraz, definice, význam pojmu, profese, přesný význam

Pojem Advokát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Advokát v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokát ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Advokát na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Advokát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Advokát ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Advokát ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokát například ve Wikipedii, v Google překladači, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Advokát, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Advokát i v jiné kategorii než je sekce profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.