Kdo je to?
Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Kdo je to Advokát?

Co znamená a jaký je význam slova Advokát?

Advokát je poskytovatelem právních služeb. Jedná se o svobodné povolání, které je prováděno za úplatu. Advokát své služby poskytuje neustále, patří k nim především zastoupení klienta před soudem nebo úřady, poskytování právních rad či obhajoba klienta v trestních sporech.
Významnou činností je i sestavování různých typů listin nebo právních rozborů. Advokát je nezávislá osoba a řídí se podle přání klienta, pokud toto přání není v rozporu s právními předpisy.Kdo je to Advokát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Advokát? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Progrese? Pamatujete si definici pojmu Semifinále? Znáte pojem Šejkr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pantok?

Klíčová slova: význam slova, wikipedie, význam pojmu, wiki, přesný význam, význam, profese, informace, co znamená, synonymum, etymologie, původ slova, lexikon, popis, slovo, heslo

Pojem Advokát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Advokát ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Advokát ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Advokát ve Wikislovníku

Hledat frázi Advokát ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Advokát ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokát například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Advokát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Advokát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Advokát? Definice pojmu Advokát se nachází v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, výraznapříklad v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.