Kdo je to?
Kdo je to Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Vladimir Putin?

Kdo je to Vladimir Putin? Stručný životopis

Vladimir Vladimirovič Putin je současný ruský prezident, a to od roku 2012. Předtím působil ve stejné funkci v letech 2000 - 2008. Dvakrát byl předsedou vlády. Jeho dělnický původ mu zaručoval dobré předpoklady pro uplatnění v éře komunismu - působil jako agent sovětské tajné služby KGB. Po pádu režimu pracoval nějakou dobu na petrohradské radnici. V roce 1998 zahájil svou kariéru jako ředitel bezpečnostní služby FSB. Putin je vnímán jako velmi kontroverzní osobnost. Je kritizován zejména za obsazení Krymu a válku na Ukrajině a jeho styl vládnutí rozhodně není demokratický. V Rusku si Putin úspěšně buduje něco na způsob kultu osobnosti a své protivníky nemilosrdně pronásleduje. Mezinárodně bylo silně odsouzeno zatčení a uvěznění zpěvaček skupiny Pussy Riot za neadekvátní prohřešek. Putin intenzivně spolupracuje s pravoslavnou církví, což je další efektivní krok, jímž upevňuje svou moc a vliv.Kdo je to Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Vladimir Putin

Národnost: ruská
Datum narození: 7. října 1952
Místo narození: Leningrad (dnes Petrohrad)

Líbí se stručný životopis s osobou Vladimir Putin? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Etika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špaletové okno? Víte, co je to Rump steak? Znáte termín KWp?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, informace, původ slova, lexikon, význam pojmu, slovo, wiki, přesný význam, pojem, popis, význam slova, definice, co znamená, panovníci, popis

Pojem Vladimir Putin je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Vladimir Putin doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Vladimir Putin na Youtube

Zkusit najít Vladimir Putin ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Vladimir Putin ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimir Putin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimir Putin například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Vladimir Putin?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vladimir Putin? Kdo to byl Vladimir Putin? Kdy se narodil Vladimir Putin? Kde se narodil Vladimir Putin? Vladimir Putin je v kategorii panovníci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vladimir Putin řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimir Putin i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?