Kdo je to?
Kdo je to Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Vladimir Putin?

Kdo je to Vladimir Putin? Stručný životopis

Vladimir Vladimirovič Putin je současný ruský prezident, a to od roku 2012. Předtím působil ve stejné funkci v letech 2000 - 2008. Dvakrát byl předsedou vlády. Jeho dělnický původ mu zaručoval dobré předpoklady pro uplatnění v éře komunismu - působil jako agent sovětské tajné služby KGB. Po pádu režimu pracoval nějakou dobu na petrohradské radnici. V roce 1998 zahájil svou kariéru jako ředitel bezpečnostní služby FSB. Putin je vnímán jako velmi kontroverzní osobnost. Je kritizován zejména za obsazení Krymu a válku na Ukrajině a jeho styl vládnutí rozhodně není demokratický. V Rusku si Putin úspěšně buduje něco na způsob kultu osobnosti a své protivníky nemilosrdně pronásleduje. Mezinárodně bylo silně odsouzeno zatčení a uvěznění zpěvaček skupiny Pussy Riot za neadekvátní prohřešek. Putin intenzivně spolupracuje s pravoslavnou církví, což je další efektivní krok, jímž upevňuje svou moc a vliv.Kdo je to Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Vladimir Putin

Národnost: ruská
Datum narození: 7. října 1952
Místo narození: Leningrad (dnes Petrohrad)

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vladimir Putin sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Etika? Znáte termín Brak? Víte, co je to Lynčování? Víte, co je to Pneumokok?

Klíčová slova: co znamená, wiki, informace, co je to Vladimir Putin?, význam slova, synonymum, panovníci, kdo to je, Vladimir Putin, význam pojmu, termín, etymologie, lexikon, význam, popis, slovo

Pojem Vladimir Putin je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimir Putin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Vladimir Putin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vladimir Putin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Vladimir Putin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimir Putin například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Vladimir Putin?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vladimir Putin? Kdo to byl Vladimir Putin? Kdy se narodil Vladimir Putin? Kde se narodil Vladimir Putin? Vladimir Putin patří do sekce panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vladimir Putin kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimir Putin i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?