Kdo je to?
Kdo je to Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Vladimir Putin?

Kdo je to Vladimir Putin? Stručný životopis

Vladimir Vladimirovič Putin je současný ruský prezident, a to od roku 2012. Předtím působil ve stejné funkci v letech 2000 - 2008. Dvakrát byl předsedou vlády. Jeho dělnický původ mu zaručoval dobré předpoklady pro uplatnění v éře komunismu - působil jako agent sovětské tajné služby KGB. Po pádu režimu pracoval nějakou dobu na petrohradské radnici. V roce 1998 zahájil svou kariéru jako ředitel bezpečnostní služby FSB. Putin je vnímán jako velmi kontroverzní osobnost. Je kritizován zejména za obsazení Krymu a válku na Ukrajině a jeho styl vládnutí rozhodně není demokratický. V Rusku si Putin úspěšně buduje něco na způsob kultu osobnosti a své protivníky nemilosrdně pronásleduje. Mezinárodně bylo silně odsouzeno zatčení a uvěznění zpěvaček skupiny Pussy Riot za neadekvátní prohřešek. Putin intenzivně spolupracuje s pravoslavnou církví, což je další efektivní krok, jímž upevňuje svou moc a vliv.Kdo je to Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Vladimir Putin

Národnost: ruská
Datum narození: 7. října 1952
Místo narození: Leningrad (dnes Petrohrad)

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vladimir Putin s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Etika? Znáte definici termínu Basejump? Víte, co je to Lynčování? Pamatujete si definici pojmu Znárodnění?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, definice, heslo, wiki, kdo je Vladimir Putin?, kdo to je, význam pojmu, informace, co znamená, etymologie, význam, co je to Vladimir Putin?, slovo, vysvětlení, přesný význam

Pojem Vladimir Putin je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vladimir Putin zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Vladimir Putin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimir Putin ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Vladimir Putin ve Wikipedii

Vyhledat termín Vladimir Putin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimir Putin například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Vladimir Putin? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vladimir Putin? Kdo to byl Vladimir Putin? Kdy se narodil Vladimir Putin? Kde se narodil Vladimir Putin? Vladimir Putin se nachází v kategorii panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vladimir Putin dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimir Putin i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?