Kdo je to?
Kdo je Daniel Matoušek? Životopis Daniel Matoušek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Daniel Matoušek?

Kdo je Daniel Matoušek? Životopis, informace, biografie, hudba

Daniel Matoušek je český operní pěvec.
Pochází z Ústí nad Labem.
Absolvoval mistrovské kurzy „EMA masterclass" (Evropské hudební akademie) a Carangelo Belcanto Academy masterclass v Cornudě.
Od roku 2013 spolupracuje s Národním divadlem v Praze, kde začal zpívat v Janáčkových Příhodách Lišky Bystroušky. Později se zde představil například v Lásce ke třem pomerančům. Dále spolupracuje například se Severočeským divadlem v Ústí nad Labem (Kouzelná flétna), Divadlem J. K. Tyla v Plzni, Národním divadlem Brno či Moravským divadlem Olomouc (např. Mam´zelle Nitouche). Též vystupoval na prknech Opernhaus Magdeburg.
Pravidelně se účastní operních festivalů - např. MHF Český Krumlov; Run OpeRun; Opera Classica Europa v Německu. Jedním z jeho dosavadních největších úspěchů byla účast na čínském festivalu iSING.
Úkrokem k muzikálové tvorbě je jeho účast v muzikálu Fantom Opery.Kdo je Daniel Matoušek? Životopis Daniel Matoušek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Daniel Matoušek

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniel Matoušek? s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Exacerbace? Znáte termín Alpaka? Znáte definici termínu Jet lag? Víte, co je to Kiwano?

Klíčová slova: hudba, životopis, informace, osobnost, biografie, hudba, osobnosti, lexikon, popis, Daniel Matoušek, kdo je Daniel Matoušek?, wiki, wikipedie, zajímavosti, vysvětlení, národnost

Pojem Daniel Matoušek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Daniel Matoušek ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Daniel Matoušek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Daniel Matoušek ve Wikipedii

Najít výraz Daniel Matoušek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Daniel Matoušek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Matoušek například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Daniel Matoušek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Daniel Matoušek? Daniel Matoušek se nachází v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Matoušek dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Matoušek i v jiné kategorii než je hudba.