Kdo je to?
Kdo je Daniel Matoušek? Životopis Daniel Matoušek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Daniel Matoušek

Kdo je Daniel Matoušek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Daniel Matoušek je český operní pěvec.
Pochází z Ústí nad Labem.
Absolvoval mistrovské kurzy „EMA masterclass" (Evropské hudební akademie) a Carangelo Belcanto Academy masterclass v Cornudě.
Od roku 2013 spolupracuje s Národním divadlem v Praze, kde začal zpívat v Janáčkových Příhodách Lišky Bystroušky. Později se zde představil například v Lásce ke třem pomerančům. Dále spolupracuje například se Severočeským divadlem v Ústí nad Labem (Kouzelná flétna), Divadlem J. K. Tyla v Plzni, Národním divadlem Brno či Moravským divadlem Olomouc (např. Mam´zelle Nitouche). Též vystupoval na prknech Opernhaus Magdeburg.
Pravidelně se účastní operních festivalů - např. MHF Český Krumlov; Run OpeRun; Opera Classica Europa v Německu. Jedním z jeho dosavadních největších úspěchů byla účast na čínském festivalu iSING.
Úkrokem k muzikálové tvorbě je jeho účast v muzikálu Fantom Opery.Kdo je Daniel Matoušek? Životopis Daniel Matoušek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Daniel Matoušek

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Matoušek sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Speciální pedagogika? Pamatujete si definici pojmu Nindžucu? Znáte definici termínu Svěřenecký fond? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tonikum?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, zajímavosti, životopis, národnost, lexikon, hudba, Daniel Matoušek, život, wikipedie, osobnost, popis, informace, hudba, Daniel Matoušek, kdo je Daniel Matoušek?

Pojem Daniel Matoušek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Daniel Matoušek na Youtube

Zkusit najít heslo Daniel Matoušek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Matoušek ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Daniel Matoušek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Daniel Matoušek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Matoušek například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Daniel Matoušek? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniel Matoušek? Daniel Matoušek je v sekci Hudba

Kategorie hudba, sluneční housle, daniel Matoušek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Matoušek dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Matoušek i v jiné kategorii než je hudba.