Kdo je to?
Kdo je to Starobní důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Starobní důchodce? Lidé, státní správa

Kdo je to Starobní důchodce?

Co znamená a jaký je význam slova Starobní důchodce?

Starobní důchodce je člověk, který pobírá starobní důchod.
Po dosažení hranice důchodového věku odchází člověk z aktivní práce do důchodu, kde je mu (pokud splnil podmínky) v rámci důchodového systému vyplácen starobní důchod. Podmínku, aby se člověk mohl stát starobním důchodcem, je naplnění stanoveného počtu let, během kterého dotyčný odváděl ze své mzdy tzv. důchodové pojištění.
Lze též požádat o předčasný důchod, v takovém případě se však krátí částka, kterou by důchodce dostával při řádném odchodu do důchodu.
Věková hranice odchodu do důchodu se v České republice liší podle data narození a pravidelně se mění.Kdo je to Starobní důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Starobní důchodce? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Starobní důchodce? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Obrat? Vzpomněli byste si co označuje výraz Widget? Znáte termín Dron? Znáte termín Botnet?

Klíčová slova: popis, etymologie, co znamená, synonymum, Starobní důchodce, význam slova, význam pojmu, definice, státní správa, původ slova, odborný výraz, lexikon, Starobní důchodce, přesný význam, formulace, wikipedie

Pojem Starobní důchodce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Starobní důchodce ve Wikimedia Commons

Hledat termín Starobní důchodce ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Starobní důchodce ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Starobní důchodce ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Starobní důchodce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Starobní důchodce například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Starobní důchodce, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Starobní důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Starobní důchodce? Definice pojmu Starobní důchodce se nachází v sekci Státní správa

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Starobní důchodce v jiné sekci než státní správa.