Kdo je to?
Kdo je to Starobní důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Starobní důchodce? Lidé, státní správa

Kdo je to Starobní důchodce?

Jaký je význam slova Starobní důchodce? Co to znamená?

Starobní důchodce je člověk, který pobírá starobní důchod.
Po dosažení hranice důchodového věku odchází člověk z aktivní práce do důchodu, kde je mu (pokud splnil podmínky) v rámci důchodového systému vyplácen starobní důchod. Podmínku, aby se člověk mohl stát starobním důchodcem, je naplnění stanoveného počtu let, během kterého dotyčný odváděl ze své mzdy tzv. důchodové pojištění.
Lze též požádat o předčasný důchod, v takovém případě se však krátí částka, kterou by důchodce dostával při řádném odchodu do důchodu.
Věková hranice odchodu do důchodu se v České republice liší podle data narození a pravidelně se mění.Kdo je to Starobní důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Starobní důchodce? Lidé, státní správa

Sdílejte text pojmu Starobní důchodce s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Stent? Znáte definici termínu Vigilie? Znáte termín 4k? Pamatujete si definici pojmu Protein?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, Starobní důchodce, termín, popis, význam pojmu, heslo, wiki, přesný význam, význam slova, státní správa, wikipedie, synonymum, etymologie, odborný výraz, původ slova

Pojem Starobní důchodce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Starobní důchodce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Starobní důchodce ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Starobní důchodce ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Starobní důchodce na Youtube

Zkusit najít pojem Starobní důchodce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Starobní důchodce například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Starobní důchodce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Starobní důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Starobní důchodce? Definice pojmu Starobní důchodce se nachází v kategorii Státní správa

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Starobní důchodce i jinde než v sekci než v státní správa.