Kdo je to?
Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Polyglot?

Co znamená a jaký je význam slova Polyglot?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Tento text (Polyglot) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Purin? Znáte pojem Duchovno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Velikonoční jízda? Vzpomenete si na definici slova Kiwano?

Klíčová slova: wiki, etymologie, popis, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, popis, vysvětlení, definice, význam slova, původ slova, lexikon, co je to Polyglot?, kdo to je, heslo, synonymum

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Polyglot v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Polyglot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Polyglot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Polyglot na Google.cz

Najít pojem Polyglot ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Polyglot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Polyglot? Kdo to byl Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Polyglot i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.