Kdo je to?
Kdo je to Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Polyglot? Lidé, vlastnosti

Polyglot

Jaký je význam slova Polyglot? Co to znamená?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Polyglot? Lidé, vlastnosti

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Notifikace? Pamatujete si definici pojmu Kapitula? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křovinořez? Vzpomněli byste si co znamená slovo Etický kodex?

Klíčová slova: definice, význam slova, synonymum, pojem, co znamená, vlastnosti, přesný význam, slovo, význam pojmu, význam, wiki, informace, vlastnosti, přesný výraz, Polyglot, formulace

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Polyglot na Youtube

Hledat frázi Polyglot ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Polyglot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Polyglot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Polyglot v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Polyglot

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaný muž, polyglot, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.