Kdo je to?
Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Polyglot?

Co znamená a jaký je význam slova Polyglot?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Polyglot? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Endometrióza? Vzpomenete si na definici slova Trestný čin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dualita? Vzpomněli byste si na význam slova Tortilla?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, přesný výraz, kdo je Polyglot?, popis, wiki, co je to Polyglot?, slovo, přesný význam, formulace, vysvětlení, popis, pojem, co znamená, Polyglot, původ slova

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Polyglot ve Wikipedii

Najít heslo Polyglot na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Polyglot ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Polyglot ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Polyglot

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Polyglot? Kdo to byl Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.