Kdo je to?
Kdo je to Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Polyglot? Lidé, vlastnosti

Polyglot

Jaký je význam slova Polyglot? Co to znamená?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Polyglot? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Polyglot? Pak se o tuto stránku podělte s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Lupus? Víte, co je to Klipart? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kotoučová pila? Rozumíte pojmu Novoluní?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, popis, přesný význam, vlastnosti, přesný výraz, přesný výraz, slovo, formulace, vysvětlení, pojem, vlastnosti, lexikon, odborný výraz, význam slova, termín

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Polyglot ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Polyglot na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Polyglot ve Wikipedii

Hledat heslo Polyglot ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Polyglot ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Polyglot

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.