Kdo je to?
Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Polyglot?

Co znamená a jaký je význam slova Polyglot?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Polyglot? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Artyčok? Znáte definici termínu MSc? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rádius? Pamatujete si definici pojmu Check in?

Klíčová slova: slovo, význam slova, význam pojmu, formulace, Polyglot, lexikon, vlastnosti, pojem, kdo to je, wiki, vysvětlení, co je to Polyglot?, popis, co znamená, popis, heslo

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Polyglot

Vyhledat termín Polyglot ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Polyglot ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Polyglot na Google.cz

Vyhledat výraz Polyglot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Polyglot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Polyglot? Kdo to byl Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Polyglot i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.