Kdo je to?
Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Polyglot?

Co znamená a jaký je význam slova Polyglot?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Polyglot s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Artyčok? Víte co je Anno Domini? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rádius? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroekonomie?

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, co znamená, význam slova, etymologie, vysvětlení, co je to Polyglot?, přesný výraz, informace, pojem, odborný výraz, popis, termín, formulace, význam, wiki

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Polyglot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Polyglot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Polyglot ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Polyglot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Polyglot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Polyglot? Kdo to byl Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Polyglot hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.