Kdo je to?
Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Polyglot?

Co znamená a jaký je význam slova Polyglot?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Tento text (Polyglot) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Artyčok? Víte, co je to Aescin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rádius? Rozumíte pojmu Wrestling?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, synonymum, význam, původ slova, význam slova, kdo to je, termín, pojem, odborný výraz, popis, co je to Polyglot?, lexikon, přesný význam, popis, wiki

Pojem Polyglot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Polyglot

Zkusit najít frázi Polyglot na Google.cz

Najít heslo Polyglot ve Wikislovníku

Hledat výraz Polyglot ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Polyglot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Polyglot například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Polyglot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Polyglot? Kdo to byl Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.